الهلال، 9 ملی پوش و بازیکنان چند میلیون یورویی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-2 دسته : ورزشی

پرسپولیس و الهلال سه شنبه سوم اسفند به مصاف هم می روند.وبسایت نود:  پرسپولیس و الهلال سه شنبه سوم اسفند به مصاف هم می روند.

 نگاهی داشتیم به بازیکنان مطرح الهلال، پرافتخارترین تیم عربستان که در ادامه می خوانید:

 ۹ بازیکن ملی پوش

 ۹ بازیکن الهلال در یک سال اخیر به تیم ملی این کشور دعوت شده اند. ۷ نفر انها در اردوی اخیر این تیم حضور داشته اند و یک نفر به دلیل مصومیت اردوی این تیم را از دست داده است. معرومف ترین چهره ملی پوش الهلال، اسمه هوساوی است. کاپیتان تیم ملی عربستان، ۱۲۱ بار برای این تیم به میدان رفته است و در ۳۲ سالگی از مهم ترین بازیکنان این تیم به حساب می رود. یاسر الشهرانی، محمد البریک، نواف العابد، سلمان الفرج، عبد الملک الخیبری، عبد المجید الرویلی، عبد الله الزوری، محمد جحفلی دیگر بازیکنانی هستند که سابقه دعوت به تیم ملی عربستان در یک سال اخیر را داشته اند.

 بازیکنان خارجی؛ از هافبک سابق پورتو تا مهاجم ۵ میلیون یورویی

 کارلوس ادواردو

هافبک ۲۷ ساله برزیلی که سابقه بازی در لیگ پرتغال و فرانسه را داشته است. سایت ترانسفر مارکت ارزش این بازیکن را ۴،۳ میلیون یورو (۱۷،۶ میلیارد تومان) تخمین زده است. وی سابقه بازی در فلومینزه، پورتو و نیس را داشته و در پست هافبک هجومی بازی می کند.

 نیکولاس میلیسی

هافبک دفاعی ۲۴ ساله و راست پای اوروگوئه ای، در تابستان گذشته به الهلال پیوستف ترانسفرمارکت ارزش وی را ۴۰۰ هزار یورو تخمین زده، (۱،۶ میلیارد تومان)، وی سابقه بازی در اتلتیکو پاراننزه برزیل و دانوبیا اوروگوئه را در پرونده خود دارد.

 لئوناردو بوناتینی

مهاجم ۲۲ ساله برزیلی در تابستان به الهلال پیوست. لئو با ۱۸۵ سانتی متر قد، ارزشی معادل ۳،۵ میلیون یورو (۱۴،۳ میلیارد تومان دارد). وی در تیم زیر ۱۷ سال برزیل به میدان رفته و در۱۲ بازی، ۵ گل به ثمر رسانده. این مهاجم خطرناک در فصل جاری عربستان نیز در ۱۸ بازی ۱۱ بار موفق به گلزنی شده و در رده سوم گلزنانبرتر عربستان قرار دارد. وی فصل گذشته در تیم اشتوریل پرتغال، ۱۷ گل به ثمر رساند تا چهارمین مهاجم گلزن لیگ پرتغال در فصل ۲۰۱۵-۱۶ لقب بگیرد.  بوناتینی سابقه بازی در گویاس، کروزیرو و تیم جوانان یوونتوس را در کارنامه دارد و الهلال برای خرید وی از اشتوریل ۵ میلیون دلار (بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان) به تیم پرتغالی پرداخت کرده است.

عمر خربین

مهاجم ۲۳ ساله اهل سوریه اخیرا به الهلال پیوسته است. وی در ۲۹ بازی ملی برای تیم ملی سوریه به میدان رفته و ۱۳ بار موفق به گلزنی شده است. وی که بیشتر در نقش وینگر ظاهر می شود ماه گذشته با قراردادی قرضی از الظفره امارات به الهلال پیوست. خربین در لیگ امارات در ۱۴ بازی ۸ بار موفق به گلزنی شده و در ۴ بازی لیگ برای الهلال، ۲ بار گل زده است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :