ستاره سوریه امید اول دیاز مقابل پرسپولیس

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

حریف سعودی پرسپولیس در آخرین خرید زمستانی با پرداخت یک میلیون ریال به باشگاه الظفره مهاجم سوریه ای آنها را به صورت قرضی به خدمت گرفت.


ورزش سه: با قطعی شدن جدایی تیاگو آلوز مهاجم و ستاره برزیلی الهلال مسئولان این باشگاه بلافاصله با باشگاه الظفره امارات به توافق رسیده و عمرخریبین ستاره تیم ملی سوریه را با پرداخت رقمی دیوانه کننده به خدمت گرفتند. بازیکنی که با 24 سال سن یکی از استعدادهای ناب فتبالی کشور جنگ زده سوریه است.

در شرایطی که آخرین جلسه تمرینی الهلال در مسقط پیش از بازی با پرسپولیس برگزار شد نشست خصوصی رامون دیاز سرمربی ارژانتینی با خریبین باعث شد تا رسانه های سعودی از این مهاجم سوریه ای به عنوان امید اول گلزنی الهلال و رامون دیاز نام برده و او را ستاره کلیدی مصاف امروز با پرسپولیس بنامند.

سایت اسپورت سعودی در ارتباط با این موضوع نوشت:« عمر خریبین شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد چون همین چند ماه پیش با سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر ایرانی ها به میدان رفت و با بیشتر ملی پوشان پرسپولیس به خصوص در خط دفاع آشنا است از همین رو دیاز روی توانایی و شناخت کامل خریبین برای بازی امروز حساب خاصی باز کرده و دیشب در جلسه سرپایی چند دقیقه ای آخرین توصیه های فنی را به این بازیکن انجام داد».

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :