انفجار کپسول اکسیژن در بیمارستان بهشتی بابل

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : آخرین اخبار حوادث

رئیس بیمارستان شهید بهشتی بابل گفت: انفجار کپسول اکسیژن در تاسیسات بیمارستان بهشتی بابل تلفات نداشت.ایسنا: رئیس بیمارستان شهید بهشتی بابل گفت: انفجار کپسول اکسیژن در تاسیسات بیمارستان بهشتی بابل تلفات نداشت.

اباذر اکبرزاده با اشاره به انفجار مهیب بیمارستان شهید بهشتی بابل در ساعاتی پیش، اظهار کرد: کپسول اکسیژنی که در بخش تاسیسات وجود داشت به دلایل نامعلومی منفجر شد که این امر صدای مهیبی به همراه داشت.

وی با بیان اینکه در پی این انفجار آتش سوزی بسیار کمی در بخش تاسیسات بیمارستان ایجاد شد، گفت: بدون کمترین معطلی با حضور ماموران فنی، این آتش سوزی کنترل شد.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی بابل با بیان اینکه این آتش سوزی در بخش تاسیسات و در محل اکسیژن مرکزی صورت گرفت و موجب قطعی این بخش شد، اظهار کرد: به اندازه کافی کپسول ذخیره در این بیمارستان وجود دارد و جای هیچگونه نگرانی برای بیماران نیست.

اکبرزاده افزود: این حادثه سه مصدوم سطحی به همراه داشت که همه آنها از کارمندان بیمارستان بودند.

وی با بیان اینکه جلسه اضطراری تا لحظاتی دیگر برگزار می شود، خاطرنشان کرد: بر طبق اظهارات گروه فنی، تا 3 ساعت آینده تمامی مشکلات این بیمارستان برطرف می شود.

معصومه قلی پور، مترون بیمارستان شهید بهشتی بابل نیز در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: این حادثه در بخش تاسیسات اتفاق افتاد و مسئول بخش بلافاصله متوجه و آتش را خاموش کردند.

وی با بیان اینکه این اتفاق موجب قطعی اکسیژن شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و خوشبختانه به کسی آسیب جدی وارد نشد.

مترون بیمارستان شهید بهشتی بابل با اشاره به اینکه صدای انفجار به شدت مهیب بود و نگرانی هایی را ایجاد کرد، گفت: در حال حاضر شرایط در این بیمارستان مطلوب است و هیچ بیماری به مکانی دیگر منتقل نشده است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :