ممنوع ال نیستم | عکس خانم مجری

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : فرهنگی و هنری

این سوال برای مخاطبان پیش آمده که آیا شایعه ممنوع التصویری این مجری که در برخی از رسانه ها پخش شده، صحت دارد یا نه؟ او در پاسخ به «صبا» به ذکر این جمله که: ممنوع العکس نیستم بسنده کرد.خبرگزاری صبا: این سوال برای مخاطبان پیش آمده که آیا شایعه ممنوع التصویری این مجری که در برخی از رسانه ها پخش شده، صحت دارد یا نه؟ او در پاسخ به «صبا» به ذکر این جمله که: ممنوع العکس نیستم بسنده کرد.

چندی است صبا راد؛ یکی از مجریان «به خانه برمی گردیم»، دیگر در این برنامه حضور ندارد و جلوی دوربین نمی رود. این اتفاق در حالی افتاده است که او را مدتی است در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی در قامت مجری نمی بینیم و این سوال برای مخاطبان پیش آمده که آیا شایعه ممنوع التصویری این مجری که در برخی از رسانه ها پخش شده، صحت دارد یا نه؟ این موضوع را با راد در میان گذاشتیم و او در پاسخ به «صبا» به ذکر این جمله که: ممنوع العکس نیستم بسنده کرد و از صحبت مفصل امتناع و آن را به سال آینده موکول کرد.

در هر صورت عدم حضور در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی نقطه ای ابهام برانگیز است که حتما باید منتظر پاسخ شفاف تری از جانب مسئولان بود تا بدانیم باید راد را هم به لیست مجریان محروم از آنتن و ممنوع العکس اضافه کرد یا این که می توانیم به زودی و دوباره شاهد اجرای او در برنامه های تلویزیونی باشیم؟

این مجری در حال حاضر به فعالیت های دیگری روی آورده که از آن میان می توان به دکلمه ترانه در کنسرت های یک خواننده پاپ اشاره کرد؛ موضوعی که به سبب تکرار و همراهی با یک خواننده خاص برای مخاطبان این مجری سوال برانگیز شده، تا جایی که اغلب پیام های او در صفحه شخصی اش در فضای مجازی هم پیرامون این پرسش می گردد که آیا او بعد از جدایی از مرتضی علی آبادی با یک خواننده پاپ ازدواج کرده است؟ نکته ای که منابع آگاه پیش از این از صحت آن به «صبا» خبر دادند اما هنوز توسط این دو نفر اعلام و به صورت رسمی تایید نشده است.

گفتنی است محمد مناجاتی؛ تهیه کننده «به خانه برمی گردیم» تماس های مکرر «صبا» را پاسخگو نبود و در حال حاضر «به خانه برمی گردیم» با اجرای راحله امینیان، بهروز تشکر، ژیلا امیرشاهی و محمد نظری هر روز از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :