خسارت 162 میلیاردی سیل به لار

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : اخبار اجتماعی

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: جاری شدن سیل ناشی از بارندگی های هفته گذشته بیش از 162 میلیارد تومان به ساختمان های مسکونی، تأسیسات زیرساختی و ... در لار خسارت زده است.خبرگزاری ایسنا: معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: جاری شدن سیل ناشی از بارندگی های هفته گذشته بیش از 162 میلیارد تومان به ساختمان های مسکونی، تأسیسات زیرساختی و ... در لار خسارت زده است.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری لارستان، «جلیل حسنی» در جلسه شورای اداری لارستان با بیان این که همه باید به واسطه بارندگی های خوب اخیر شاکر خدا باشیم، گفت: با توجه به امکان پیش بینی بعضی رویدادها باید مردم پیش از وقوع بارندگی آمادگی لازم را داشته باشند و ایرادات اماکن مسکونی را رفع کنند تا زمان وقوع چنین رخدادی دچار آسیب نشود.

او با بیان این که بیشترین آسیب ها در بخش های زیرساختی، راه، کشاورزی، باغبانی، بافت فرسوده، اماکن مسکونی، مدارس فرسوده و آب بوده است، گفت: پیگیر جبران خسارت ها هستیم.

حسنی در ادامه با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، لزوم داشتن برنامه ریزی مناسب در ستاد تسهیلات نوروزی را یادآور و متذکر شد: باید شرایط اقامتی میهمانان نوروزی را به بهترین شکل ممکن فراهم کرد.

او قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در لیگ برتر و راهیابی این تیم به بازی های آسیاسی را به جامعه ورزش و مردم تبریک گفت و از همه عوامل این تیم به خصوص اداره ورزش و جوانان لارستان، مدیرعامل باشگاه شهید چمران، کادرفنی و بازیکنان تیم قدردانی کرد و از اداره ها خواست که در موضوع کمک های مادی و معنوی به این تیم برای موفقیت در رقابت های آسیایی مشارکت کنند.

رئیس شورای اداری لارستان در بخش دیگری از سخنان خود به در پیش بودن برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت ماه سال 96 نیز اشاره و اضافه کرد: انتخابات، آبرو و حیثیت و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان محسوب می شود و برگزاری باشکوه انتخابات پاسخی دندان شکن به استکبار جهانی است.

حسنی از همه اداره ها، نهادها و ارگان های شهرستان خواست که در ایام انتخابات طبق قانون، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود را در اختیار ستاد انتخابات و هیئت نظارت بر انتخابات قرار دهند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :