انفجار شدید در «خلیج فارس»؛ مرگ 2 نفر تائید شد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : آخرین اخبار حوادث

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار منزل مسکونی در منطقه خلیج فارس خبر داد و گفت: در پی این حادثه 2 منزل مجاور نیز تخریب شده و تاکنون 6 تن از زیر آوار خارج شده اند.خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار منزل مسکونی در منطقه خلیج فارس خبر داد و گفت: در پی این حادثه 2 منزل مجاور نیز تخریب شده و تاکنون 6 تن از زیر آوار خارج شده اند.

سید جلال ملکی در گفت وگویی در این باره گفت: ساعت 17:50 امروز(سه شنبه، سوم اسفند) حادثه انفجار در یک منزل مسکونی دو طبقه قدیمی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان 4 ایستگاه را به محل حادثه واقع در انتهای خیابان خلیج فارس اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل افزود: با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که انفجار در یک خانه دو طبقه قدیمی رخ داده و شدت آن به حدی بوده که خساراتی نیز به دو منزل مجاور وارد شده و هر سه خانه تخریب شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه به برخی از خودروها در مجاورت این منازل نیز خساراتی وارد شده، گفت: نقل از های اولیه حاکی از حضور افرادی در زیر آوار بود که آتش نشانان در همان دقایق اولیه دو مرد 30 و 50 ساله را از زیر آوار خارج کرده، در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

وی اضافه کرد: دقایقی پس نیز 4 تن که دچار آسیب دیدگی شدید شده اند، از زیر آوار خارج شده و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند که زنده یا جان باختن این افراد از سوی آنان تائید خواهد شد.

به گفته ملکی عملیات جست وجو در این محل همچنان ادامه دارد.

خروج 7 تن از زیر آوار 3 خانه در محله خلیج فارس / تائید مرگ 2 تن

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از خروج 7 تن از زیر آوار حادثه انفجار و تخریب 3 خانه در محله خلیج فارس خبر داد و گفت که از این تعداد 2 تن جان خود را از دست داده اند.

حسن عباسی در گفت وگویی در این باره گفت: به دنبال اعلام وقوع حادثه انفجار، بلافاصله چندین دستگاه آمبولانس از نزدیک ترین پایگاه ها به محل حادثه اعزام شد و برابر آخرین آمارهای دریافتی، تاکنون 7 تن از زیر آوار خارج شده اند که از این تعداد یک تن به بیمارستان شهید مطهری و 4 تن به بیمارستان فیاض بخش منتقل شده اند.

عباسی اضافه کرد: متاسفانه تا به این لحظه مرگ 2 تن نیز قطعی و تائید شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان این که عملیات جست وجو در این محل همچنان ادامه دارد، به ایسنا گفت: در حال حاضر 10 دستگاه آمبولانس در محل حادثه در حال آماده باش هستند. 

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :