گزارش مشاوران پوتین درباره حالت روانی ترامپ

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : بین الملل

مشاوران رئیس جمهور روسیه در حال تهیه نقل از 7 صفحه ای درباره وضعیت روحی و روانی رئیس جمهور آمریکا هستند تا تصویری واضح تر از او برای پوتین قبل از نخستین دیدارشان ارائه کنند.

نقل از مشاوران پوتین درباره حالت روانی ترامپ


به نقل از طاها پخش به نقل از العالم ؛ شبکه ان بی سی نیوز به نقل از معاون وزیر خارجه سابق روسیه نوشت نتیجه گیری های اولیه در مورد مطالعه درباره وضعیت روحی و روانی رئیس جمهور جدید آمریکا نشان می دهد دونالد ترامپ دارای روحیه ریسک پذیری است که ممکن است گاهی اوقات با سادگی در هم بیامیزد. وی پوتین را هم به خوبی نمی شناسد.

وی افزود: در کرملین کار جدی برای ترسیم چهره روانی رئیس جمهور آمریکا با توجه به وضعیت های او در دو سه ماه اخیر در جریان است.

این مقام سابق روسی که از سال 2000 ترامپ را می شناسد خاطرنشان کرد این نقل از به صورت دوره ای به روزرسانی شده است و بسیاری در کرملین معتقدند که ترامپ به چشم یک تاجر به ریاست جمهوری نگاه می کند.

وی در مورد دیدار احتمالی بین دو رئیس جمهور هم گفت: رئیس جمهور پوتین با یک مرد بازنده دیدار نمی کند... بعد ترامپ باید قبل از دیدار با پوتین مشکلات داخلی خود را حل و فصل کند.

مشکلات داخلی ترامپ در آمریکا باعث نگرانی روزافزون روسیه شده و مسکو معتقد است ترامپ به رغم آن که پیش تر، وعده رفع برخی تحریم ها از روسیه را داده بود، قدرت سیاسی کافی را برای بهبود روابط ندارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :