بازداشت سه شرور سابقه دار در کرمانشاه

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته :

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از بازداشت سه شرور سابقه دار در کرمانشاه خبر داد.

بازداشت سه شرور سابقه دار در کرمانشاه


به نقل از طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ؛ و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا شیرزادی گفت: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد شرارت و اخلال در نظم در شهرک طاقبستان، با توجه به اهمیت موضوع اکیپی کارآزموده از عوامل کلانتری 19 طاقبستان به محل اعزام شدند. و در محل مشاهده می کنند که سه جوان در حال عربده کشی بوده و با سلاح سرد سبب ایجاد رعب وحشت برای شهروندان شده اند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سه جوان با سلاح سرد برای شهروندان مزاحمت ایجاد کرده بودند، افزود: ماموران بلافاصله برای بازداشت مجرمان وارد عمل شدند اما متهمان به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کردند.
سرهنگ شیرزادی ادامه داد: با استفاده از شیوه و شگرد های خاص پلیسی، خودروی متهمان متوقف و هر سه نفر شرور سابقه دار نیز قبل از هر گونه آسیبی به شهروندان بازداشت شدند، همچنین مأموران در بررسی از خودروی متهمان تعدادی سلاح سرد کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان ضمن تقدیر از همراهی خوب مردم در بازداشت این سه شرور سابقه دار و تحویل آنان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور مقتدرانه در سطح شهرستان به هنجارشکنان و مخلان امنیت عمومی، که باعث برهم زدن نظم و آرامش شهروندان می شوند هرگز مجال قدرت نمایی نمی دهد و قاطعانه با هرگونه شرارت برخورد خواهد کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :