‍ باند میلیونی جعل اسناد در رشت بازداشت شدند

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته :

یک باند 800 میلیون ریالی جعل اسناد متلاشی و 4 کلاهبردار در این خصوص بازداشت شدند.


‍ باند میلیونی جعل اسناد در رشت بازداشت شدند

به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ، رییس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: در پی دریافت نقل ازی مبنی بر فعالیت یک باند جعل اسناد و مدارک دولتی در شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان گیلان قرار گرفت.

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی با تاکید براینکه طبق بررسی ها، کلاهبرداران جاعل خانواده زندانیانی که نیازمند تهیه سند و وثیقه بودند را طعمه خود قرار می دادند، خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات پلیسی یکی از متهمان 65 ساله که به عنوان راننده در جلو درب دادسرا پرسه می زد را شناسایی و بازداشت کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم مذکور بعد از بازداشت به همدستی سه مرد 37، 44و 38 ساله سابقه دار اهل و ساکن رشت اعتراف کرد، متذکرشد: این افراد با دریافت وجه نقد از خانواده زندانیان، وعده تهیه سند های معتبر را به آن ها می دادند.

فلاح کریمی با یادآوری اینکه متهمان مذکور با اقدامات فنی در مخفیگاهشان بازداشت شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه جاعلان 50 برگ وکالت نامه سفید امضا و جعلی و مقدار قابل توجهی سند و اوراق قلابی اشخاص و شرکت ها کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی استان گیلان با بیان اینکه جاعل این باند فنون جعل را از خارج از کشور فرا گرفته بود، ادامه داد: این کلاهبرداران مبلغ 800 میلیون ریال از شهروندان رشت کلاهبرداری کرده بودند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :