افزایش 25 درصدی اعزام کاروان های راهیان نور

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته :

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان از افزایش 25 درصدی اعزام کاوران های راهیان نور دانش آموزی نسبت به سقف تعیین شده به نقاط عملیاتی خبر داد.

افزایش 25 درصدی اعزام کاروان های راهیان نور


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ؛ایوب ناصری ایرنا بیان کرد: امسال 9 هزار دانش آموز دختر و پسر در قالب 31 کاروان با 360 دستگاه (مجموع تعداد روزهای حضور اتوبوس ها در اردوهای راهیان نور) به نقاط عملیاتی دفاع مقدس و یادمان های دفاع استان ایلام و بخشی از استان خوزستان اعزام شدند.

ناصری اظهارکرد: در این اعزام ها، چهار هزار و 498 دانش آموز پسر با 16 کاروان و 92 دستگاه اتوبوس و چهار هزار و 502 نفر دانش آموز دختر در 15 کاروان با 88 دستگاه اتوبوس حضور داشتند.

وی عنوان کرد: امسال سقف تعیین شده برای اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی استان ایلام هشت هزار و 242 نفر بود که سازمان بسیج دانش آموزی با افزایش 25 درصدی تعداد 9 هزار نفر را به سفر معنوی فرهنگی راهیان نور اعزام کرد.

شرهانی دهلران، نقطه ایثار مهران، قرارگاه حضرت امیرالمومنین (ع) و منطقه عمومی بانروشان ایلام از مهمترین نقاط و یادمان های دفاع مقدس استان ایلام هستند که این اماکن در ایام متفاوت سال میزبان تعداد زیادی از کاروان های راهیان نور اقشار متفاوت مردم کشور است.

میمک، زمین فوتبال چوار، کوشک ایوان، یادمان شهید چاغروند، سارات سومار از دیگر نقاط عملیاتی استان ایلام است که با ایجاد زیرساخت های مناسب در طول سال می تواند پذیرای کاروان های راهیان نور باشند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :