بازی با پرسپولیس سخت و نفسگیر بود | سرمربی الهلال

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان گفت: درست است که امروز مقابل پرسپولیس نتوانسیم برنده شویم ولی مهم این است که شکست نخوردیم.


سرمربی الهلال: بازی با پرسپولیس سخت و نفسگیر بود

به نقل از طاها پخش رامون دیاز سرمربی تیم الهلال عربستان پس از تساوی برابر پرسپولیس در جمع اصحاب رسانه افزود: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه ای بود. این بازی تمام شده و باید از الان برای دیدارهای بعدی تمرکز کنیم.

وی افزود: ما خود را برای پیروزی در این بازی آماده کرده بودیم و با این برد می خواستیم هوادارانمان که امشب ما را بسیار حمایت کردند خوشحال کنیم اما با این نتیجه تساوی به آنها وعده دادیم که در آینده بهتر خواهیم شد.

رامون تصریح کرد: بازی امروز دیدار سخت و نفسگیری بود و این دیدار به سرعت و فشردگی عمده از سوی دو تیم آراسته شده بود. به نظرم با توجه به بازی ارائه شده از سوی دو تیم نتیجه تساوی عادلانه بود.

سرمربی الهلال ادامه داد: باید در بازی های باقی مانده بیشترین تمرکز را داشته باشیم. درست است که امروز مقابل پرسپولیس نتوانسیم برنده شویم ولی مهم این است که شکست نخوردیم. ما امتیازات زیادی را پیش رو داریم که به خاطر آنها بازی خواهیم کرد تا آنها را کسب کنیم.

رامون دیاز در پایان خاطرنشان کرد: صحبت کردنم با داور بازی امری طبیعی است و اشتباهات داوری در هر بازی امکان وقوع دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :