همیشه کاسیاس را تحسین کرده ام | بوفون

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

جان لوییجی بوفون، سنگربان باتجربه یوونتوس در مورد دیدار فردا شب تیمش مقابل پورتو صحبت کرد.​​​​​​​ورزش سه: جان لوییجی بوفون، سنگربان باتجربه یوونتوس در مورد دیدار فردا شب تیمش مقابل پورتو صحبت کرد.​​​​​​​

 بیانکونری ها در شرایطی به مصاف پورتو می روند که با اقتدار در صدر جدول سری آ قرار دارند.

100 بازی در لیگ قهرمانان: "پیش از این نیز گفته بودم که می خواهم به این رکورد برسم. صادقانه بگویم اگرچه سن من در حال بالا رفتن است اما احساس می کنم باز هم در این تورنمنت بازی خواهم کرد".

رویارویی با کاسیاس: "کاسیاس یکی از سنگربانانی است که همیشه او را تحسین کرده ام زیرا او با تصمیمی بزرگ خودش را به چالش کشید. کاسیاس در شرایط خوبی قرار دارد و من امیدوارم هر دوی ما عملکرد خوبی داشته باشیم".

بوفون: همیشه کاسیاس را تحسین کرده ام


بازی در برابر پورتو: "باید بگویم که بازی کردن در لیگ قهرمانان تفاوت زیادی با کوپا ایتالیا و سری آ دارد و حتما آزمون دشوارتری نسبت به دیگر مسابقات است. ما باید مراقب شرایط باشیم و حدالامکان پیشرفت زیادی در لیگ قهرمانان فصل جاری داشته باشیم.

من خیلی خوش شانس هستم که در باشگاهی بازی می کنم در سالهای اخیر ترکیب قدرتمندی داشته است. در حال حضر حس جاه طلبی تیم بیش از کسب جوایز فردی باعث خوشحالی من شده است. 2 سال پیش ما در آستانه قهرمانی بودیم و این بدان معناست که ما آماده رقابت هستیم".

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :