مهرستان آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته :

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهرستان گفت: شهرستان مهرستان جهت معرفی و شناسایی بناهای تاریخی این منطقه پذیرای مسافران و گردشگران نوروزی است.

مهرستان آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ،ابراهیم محمدی سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهرستان اظهار داشت : با توجه به اینکه استان سیستان و بلوچستان در سال ۹۶ به عنوان مقصد گردشگری ایرانیان معرفی شده شهرستان مهرستان هم جهت معرفی و شناسایی بناهای تاریخی این منطقه پذیرای مسافران و گردشگران نوروزی است.

محمدی افزود: برپایی سیاه چادر، نمایشگاه صنایع دستی در ورودی شهر، نصب بنر، تهیه بروشور معرفی شهرستان و همچنین برگزاری جشن نوروز از جمله اقدامات ایام نوروز در شهرستان مهرستان است.

وی با اشاره به اینکه جاذبه ها و ویژگی های بسیار زیادی در این شهرستان به ویژه در بخش گردشگری وجود دارد افزود: کوه بیرک، جنگل پدگان، دریاچه سد ماشکید، رودخانه ماشکید، آبشار اناران، آبشار گیشتوک، سنگ نگاره های کوه بیرک، غارهای کلوک و گیتانی و ده ها اثر منحصر به فرد دیگر از مهم ترین و زیباترین اماکن گردشگری مهرستان است که به معرفی بیشتری نیاز دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :