کینگ برگر با پیراهن دروازه بانی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

فوتبال انگلیس در روزهای گذشته شاهد تولد یک ستاره جدید بود. این ستاره نه از بازیکن های مشهور لیگ برتر است که دستمزد هفتگی شان بالای ۱۵۰ هزار پوند است نه یکی از ابرمربی هاست که برای کار در جالب ترین لیگ جهان انتخاب می شوند.ورزش سه: به نقل از ایران ورزشی، فوتبال انگلیس در روزهای گذشته شاهد تولد یک ستاره جدید بود. این ستاره نه از بازیکن های مشهور لیگ برتر است که دستمزد هفتگی شان بالای ۱۵۰ هزار پوند است نه یکی از ابرمربی هاست که برای کار در جالب ترین لیگ جهان انتخاب می شوند.

 او دروازه بان یک تیم دسته پنجمی است، با وجود این هفته گذشته یکی از چهره های خبرساز  فوتبال انگلیس بود و این موج هنوز ادامه دارد.

ماجرا از روزی آغاز شد که ساتن یونایتد با پیروزی یک بر صفر مقابل لیدز بزرگترین شگفتی دور چهارم جام حذفی انگلیس را خلق کرد. طبق قرعه ساتن در دور پنجم باید با آرسنال، یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر روبرو می شد و رسانه ها برای نشان دادن اختلاف سطح دو تیم سراغ دروازه بان ذخیره این تیم رفتند. وین شاو ۴۵ ساله که ۱۲۷ کیلوگرم وزن دارد و با شکم بزرگش شباهت زیادی به یک بازیکن فوتبال ندارد. نقل از هایی درباره شاو و تصویر هایی که او را در حال شیرجه زدن نشان می داد، در هفته های گذشته بارها در رسانه های انگلیسی منتشر شد. آنها متوجه شدند که شاو در سال های جوانی با آلن شیرر در آکادمی ساوتهمپتون همبازی بوده است و سراغ آقای گل سابق لیگ برتر رفتند. شیرر گفت: «وقتی ۱۵-۱۴ ساله بودیم در یک تیم بازی می کردیم. من توانستم به رویایم که بازی در لیگ برتر بود برسم و او هم به رویایش که کامیون فروش همبرگر بود رسید.»

کینگ برگر با پیراهن دروازه بانی


با این کارزار مطبوعاتی بازی آرسنال و ساتن به یک دوگانه جالب تبدیل شد: حرفه ای ها علیه آماتورها، میلیونرها مقابل طبقه کارگر، آماده ها روبروی چاق ها. بعد همه برای مسابقه دوشنبه شب لحظه شماری می کردند.

ظهر روز بازی عکسی منتشر شد که شاو را در حال تمیز کردن فضای جلوی نیمکت آرسنال با جاروبرقی نشان می داد. در جریان بازی هم دوربین ها متوجه دروازه بان ذخیره ساتن بود و حتی قبل از اینکه بازی به پایان برسد، عکس شاو در حال خوردن «پای» در تمام سایت ها منتشر شد. آرسنال مطابق انتظار این بازی را بدون دردسر و با زدن دو گل برد، ولی نام شاو به این زودی از حافظه جمعی طرفداران فوتبال پاک نمی شود.

کینگ برگر با پیراهن دروازه بانی


امروز خبر رسید که یکی از بنگاه های انگلیسی شرطی طراحی کرده بود که شاو ممکن است روی نیمکت پای بخورد و او پس از بازی اعتراف کرد که از این ماجرا خبر داشته: «چند نفر از بچه ها به من گفتند که چنین شرطی وجود دارد. من در طول روز چیزی نخورده بودم. با خودم گفتم بگذار با آنها یک شوخی بکنم. ما همه تعویض های مان را انجام داده بودیم و تیم ۲ بر صفر عقب بود.» الآن رسانه ها می گویند که این کار شاو با توجه به اطلاعش از ماجرای شرط بندی ممکن است طبق قوانین اتحادیه فوتبال انگلیس دردسرساز شود. ماجرای جدیدی که به رسانه ها فرصت می دهد این سوژه جالب را پیگیری کنند.

کینگ برگر با پیراهن دروازه بانی


بروس الیوت، رئیس باشگاه ساتن درباره رفتار شاو می گوید: «اگر او را می شناختید، تعجب نمی کردید. ولی وین انسان فوق العاده ای است. من چیزی درباره ماجرای پای خوردن نمی دانستم. او یک بار دیگر مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و ظاهرا او از شهرت خوشش آمده، ولی کاری می کنیم که او دوباره به دنیای واقعی برگردد.» پل دازول، سرمربی تیم هم گفت: «وین به خاطر وزن بالایش به یک فوق ستاره بین المللی تبدیل شد. او از فرصت استفاده کرده تا با توجه رسانه ای بیشتری روبرو شود، ولی فکر نمی کنم این بهترین تبلیغ برای ما باشد.»

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :