اختصاص بودجه ویژه برای مقابله با ریزگردها

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : اخبار اجتماعی

عضو کمیسیون انرژی مجلس از تشکیل ستاد بحران و اختصاص بودجه ویژه برای مقابله با ریز گردها خبر داد.خبرگزاری تسنیم: محمد خالدی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار، در تشریح جلسه فوق العاده عصر امروز (سه شنبه 3 اسفند) کمیسیون متبوعش، اظهار کرد: معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، زنگنه وزیر نفت، چیت چیان وزیر نیرو و همچنین رئیس ستاد بحران در جلسه فوق العاده کمیسیون انرژی مجلس حضور داشتند.

وی افزود: جلسه فوق العاده کمیسیون انرژی مجلس به منظور بررسی ریزگردها در استان های جنوب غربی کشور و به ویژه مسائل به وجود آمده در استان خوزستان تشکیل شده بود که در این جلسه راهکارهایی برای مقابله با ریزگردها از سوی میهمانان و اعضای کمیسیون انرژی مطرح شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به راهکارهای ارائه شده برای مقابله با ریز گردها در کمیسیون انرژی مجلس، گفت: تشکیل ستاد بحران برای مقابله با ریزگردها و همچنین تخصیص بودجه ویژه برای مقابله با ریزگردها از جمله پیشنهادهای مطرح شده در این جلسه بود.

خالدی افزود: کاشت نهال برای تثبیت شن های روان، مالچ پاشی برای تثبیت شن های روان و همچنین تعویض برخی از تجهیزات نیروگاه ها از جنس سرامیکی به سیلیکنی از جمله دیگر پیشنهادهایی بود که در جلسه کمیسیون انرژی از سوی میهمانان و اعضای کمیسیون انرژی مطرح شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد تا از جمع بندی جلسه فوق العاده کمیسیون انرژی مجلس نقل ازی تهیه شده و این نقل از به رئیس مجلس و  همچنین رئیس جمهور ارائه شود. همچنین در این جلسه مقرر شد تا برخی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس(پنجشنبه 5 اسفند) برای بررسی حالت استان خوزستان به این استان سفر کنند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :