آمار جذاب ذوب آهن؛ یک حمله یک گل!

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

تیم ذوب آهن توانست با کسب یک امتیاز ارزشمند در برابر تیم العین امارات پای به دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا بگذارد.ورزش سه: تیم ذوب آهن توانست با کسب یک امتیاز ارزشمند در برابر تیم العین امارات پای به دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا بگذارد.

شاگردان مجتبی حسینی که در این دیدار زیر فشار سنگین عمر عبدالرحمن و هم تیمی هایش قرار داشتند، توانستند با انجام یک فوتبال با حوصله و البته درخشش رشید مظاهری با کسب یک امتیاز از زمین مسابقه خارج شوند، یک امتیازی که در صورت دقت مدافعین ذوب  تبدیل به سه امتیاز میشد. 

اما نکته ی جذاب در خصوص دیدار تیم های ذوب آهن و العین آن است که شاگردان مجتبی حسینی در تنها موقعیت خود در این دیدار و نخستین شوت در چارچوب توانستند گل خود را به ثمر برسانند. علاوه بر موقعیتی که بنگستون در نیمه ی نخست توپ را به میان تماشاچیان فرستاد، در جدی ترین موقعیت تیم ذوب آهن احسان پهلوان با استفاده از اشتباه مدافعین العین صاحب موقعیت شد که در ابتدا ضربه ی او توانست دروازه بان العین مهار و در ادامه پاس این بازیکن به بنگستون رسید که این بازیکن توانست دروازه ی خالی را باز کند. تک حمله ی مختصر و مفید ذوب آهن یک آمار جذاب را برای این تیم به ارمغان آورد، یک حمله و یک گل!

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :