استقلال خوزستان، پرچم دار فوتبال ایران در لیگ قهرمانان

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

4 نماینده فوتبال ایران در هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با 5 امتیاز به کار خود پایان دادند.

استقلال خوزستان، پرچم دار فوتبال ایران در لیگ قهرمانان

به نقل از طاها پخش طاها پخش ، هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برای نماینده های فوتبال کشورمان به اتمام رسید و تیم های ایرانی موفق شدند با 5 امتیاز از 4 مسابقه نتیجه نسبتا خوبی را کسب کنند که در این میان، استقلال خوزستان با پیروزی مقابل الفتح عربستان، پرچمدار فوتبال کشورمان بود.

شاگردان پورموسوی، تنها تیم برنده روز اول بودند. استقلال خوزستان در دیداری که نمایش خوبی داشت، توانست نماینده عربستان را با استفاده از ضربه سر علایی در دقایق پایانی بازی مغلوب کند. استقلال خوزستان گام اول را در این مسابقات محکم برداشت تا شاگردان پورموسوی تنها برد را برای ایران کسب کنند.

استقلال تهران نتوانست بازی که با زحمت مقابل الاهلی به تساوی کشانده بود، حفظ کند و در پایان با 2 گل ماخته دیوپ، ستاره سنگالی الاهلی مغلوب شد.

دیدار تیم های پرسپولیس و الهلال، تقابل دو تیم صدرنشین لیگ ایران و عربستان در مسقط برنده نداشت و 2 تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. پرسپولیس ابتدا با گل مسلمان در دقیقه 67 از حریف پیش افتاد اما با ضربه سر ادواردو در دقیقه 83، سه امتیاز حساس این بازی را از دست داد تا نخستین تساوی نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2017 رقم بخورد.

در آخرین بازی نیز ذوب آهن و العین به مصاف هم رفتند و در شبی که سبزهای اصفهانی با گل بنگستون پیش افتادند، اسماعیل احمد در دقیقه 67 گل تساوی بخش را به ثمر رساند تا 3 امتیاز شاگردان حسینی به یک امتیاز تبدیل شود.

گفتنی است، نمایندگان فوتبال کشورمان در روز اول لیگ قهرمانان با کسب 5 امتیاز در چهار بازی نمایش قابل قبولی داشتند و امیدواریم در هفته های آینده نیز کیفیت بهتری را ارائه دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :