کاهش ۷ درصدی متوفیات ناشی از حوادث رانندگی در استان

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته :

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۷۳۶ نفر در حوادث ترافیکی جان خود را از دست داده اند که این آمار نسبت به سال گذشته ۷ درصد کاهش داشته است.

کاهش ۷ درصدی متوفیات ناشی از حوادث رانندگی در استان


یه نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ، رضا عبدی مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در ۱۰۰ ماهه نخست سال جاری، ۷۳۶ نفر در حوادث ترافیکی استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست داده اند که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذششه ۷ درصد کاهش داشته است.

عبدی افزود: از مجموع تلفات حوادث ترافیکی در ده ماهه نخست امسال در استان سیستان و بلوچستان ۱۳۶ نفر زن و ۶۰۰ نفر مرد بودند.

وی گفت: بیشترین تلفات حوادث ترافیکی با ۵۳۶ مورد مربوط به جاده های برون شهری و بعد از آن ۱۲۶ مورد در جاده های روستایی و ۷۴ مورد در مسیرهای درون شهری نقل از شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین در ۱۰ ماهه نخست امسال پنج هزار و ۲۵۲ مصدوم حوادث ترافیکی به اداره کل پزشکی قانونی استان سیستان وبلوچستان و مراکز تابعه مراجعه کرده اند که از این تعداد یک هزار و ۲۲۲ نفر زن و چهار هزار و ۳۰ نفر مرد بودند.

وی تصریح کرد: طبق آمار مصدومین حوادث ترافیکی ۱۰ ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۲ درصد افزایش داشته است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :