تساوی مقابل پرسپولیس عادلانه بود | دیاز

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان، گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه ای بود.خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان، گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

 رامون دیاز پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس، گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه ای بود. این بازی تمام شده و باید از الان برای دیدارهای بعدی تمرکز کنیم.

سرمربی الهلال بعد این تساوی گفت: ما خود را برای پیروزی در این بازی آماده کرده بودیم و با این پیروزی می خواستیم هوادارانمان که امشب ما را بسیار حمایت کردند خوشحال کنیم اما با این نتیجه تساوی به آنها وعده دادیم که در آینده بهتر خواهیم شد.

وی افزود: بازی امروز دیدار سخت و نفسگیری بود و این دیدار به سرعت و فشردگی عمده از سوی دو تیم آراسته شده بود. به نظرم با توجه به بازی ارائه شده از سوی دو تیم نتیجه تساوی عادلانه بود. می خواهم از تمام هواداران به خاطر حمایتهایشان در این بازی که ما را در همه جا حمایت می کنند تشکر کنم و دوست داشتم در این بازی 3 امتیاز بازی را به آنها هدیه بدهم.

سرمربی الهلال ادامه داد: ما در شرایطی قرار داریم که برای موفقیت هر باشگاهی تعیین کننده و حیاتی است به همین خاطر باید در بازی های باقی مانده بیشترین تمرکز را داشته باشیم. درست است که امروز مقابل پرسپولیس نتوانسیم برنده شویم ولی مهم این است که شکست نخوردیم. ما امتیازات زیادی را پیش رو داریم که به خاطر آنها بازی خواهیم کرد تا آنها را کسب کنیم.

دیاز در پایان گفت: امروز مقابل تیم ایرانی به عنوان یک تیم واقعی ظاهر شدیم که در تمام خطوط هماهنگ بودیم. باید نسبت به بازیکنانمان صبور باشیم و عذرخواهی آنها را زمانی که در حد و اندازه خودشان نبودند را قبول کنیم. صحبت کردنم با داور بازی امری طبیعی است و اشتباهات داوری در هر بازی امکان وقوع دارد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :