طارمی نتوانست از کریشانتا خطا بگیرد!

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

مهاجم پرسپولیس بارها سعی کرد از مدافعان الهلال خطا بگیرد اما حرکات او داور سریلانکایی را متقاعد نمی کرد.ورزش سه: مهاجم پرسپولیس بارها سعی کرد از مدافعان الهلال خطا بگیرد اما حرکات او داور سریلانکایی را متقاعد نمی کرد.

 مهدی طارمی یک سال و 9 ماه قبل در آخرین دقیقه ی بازی پرسپولیس و الهلال در ورزشگاه آزادی نقش موثری روی تک گل پیروزی بخش سرخ پوشان داشت و به دنبال خاطره سازی دوباره برابر این تیم عربستانی بود تا بتوانند شکست فصل 2015 لیگ قهرمانان را جبران کنند.

بهترین گلزن پرسپولیس که مهارت زیادی روی گرفتن خطا از بایکنان حریف دارد و آن را در مسابقه اخیر لیگ برتر مقابل سپاهان با تاثیر مستقیم روی به دست دو پنالتی نشان داد، امشب در اولین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا نتوانست این کار را برابر الهلال تکرار کند و داور سریلانکایی او را در هدف اش ناکام می گذاشت.

طارمی برابر الهلال بیشتر از میل به گلزنی به دنبال کسب خطا پشت محوطه جریمه بود اما در بیشتر برخوردها او و مدافعان تیم عربستانی، کریشانتا دیلان اعلام خطا نمی کرد و اعتقاد به ادامه بازی داشت که مهاجم پرسپولیس هم برخلاف بازی های لیگ برتر این بار نمی توانست اعتراضی انجام دهد.

طارمی نتوانست از کریشانتا خطا بگیرد!


منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :