تاثیر نصف و نیمه رضاییان روی گل

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : ورزشی

هافبک راست سرخ پوشان دوندگی زیادی برابر الهلال داشت اما نفوذهای او برخلاف بازی های لیگ موجب پیروزی نشد.ورزش سه: هافبک راست سرخ پوشان دوندگی زیادی برابر الهلال داشت اما نفوذهای او برخلاف بازی های لیگ موجب پیروزی نشد.

رامین رضاییان که جایگاه خود را در ترکیب پرسپولیس پیدا کرده و با روند خوب همراه با گلزنی و گل سازی در لیگ برتر ارائه داشته یکی از امیدهای اصلی تیم برانکو در ایجاد موقعیت مقابل الهلال محسوب می شد اما این بازی بر وفق مراد او پیش نرفت و نتوانست مثل مسابقات داخلی بدرخشد.

تاثیر نصف و نیمه رضاییان روی گل


رضاییان برابر نماینده عربستان دوندگی زیادی از سمت راست زمین داشت ولی به علت تاکتیک محتاطانه برانکو ایوانکوویچ خیلی اجازه نفوذ پیدا نمی کرد تا بتواند خلق موقعیت کند و بیشتر در میانه زمین مشغول انجام وظیفه بود؛ رضاییان در بیشتر کورس های تن به تن نسبت به بازیکن مقابل خود برتری داشت اما این امر در فرصت سازی که پرسپولیسی ها از او انتظار دارند اتفاق نیافتاد.

تاثیر نصف و نیمه رضاییان روی گل


البته او در دقیقه 64 یک بار هم با شوت روی پای راه دور قصد باز کردن دروازه الهلال را داشت که توپ او به اوت رفت اما  چهار دقیقه بعد از آن نفوذ نصف و نیمه او ثمر بخش شد و برگشت توپ توسط مدافع الهلال را مسلمان تبدیل به گل کرد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :