اتفاق های عجیب و غریب در لیگ دسته دوم فوتبال

تاریخ انتشار پست : 1395-12-4 دسته : ورزشی

مرحله گروهی رقابتهای لیگ دسته دوم امروز با جار و جنجال به پایان رسید. وبسایت نود: مرحله گروهی رقابتهای لیگ دسته دوم امروز با جار و جنجال به پایان رسید.

 در پایان بازیهای امروز تیم های شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان به دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم صعود کردند.

هفته پایانی دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم هم برگزار شد و در پایان تیم های شاهین شهرداری بوشهرو هف سمنان به ترتیب با پیروزی مقابل شهرداری تبریز و شهراری همدان موفق شدند به دور دوم این مسابقات صعود کنند.

اما درهمدان اتفاقهای عجیب و غریبی افتاد. تیم سردار بوکان در حالی که بسیار امیدوار بود با کسب حتی یک تساوی مقابل پاس همدان بی انگیزه به دور دوم صعود کند در نهایت با نتیجه دو بر صفر نتیجه را به حریف واگذار کرد تا پرتماشاگرترین تیم لیگ دسته دوم به دور دوم صعود نکند. طرفداران بوکانی این تیم در همدان با طرفداران پاس درگیر شدند و فضای ورزشگاه متشنج شد. در پایان بازی درگیری هایی بین دو تیم و بازیکنان پیش آمده که بوکانی ها مجبور شدند به سمت رختکن فرار کنند. درگیری ها بالا گرفت و در نهایت برای کنترل اوضاع ورزشگاه و درگیری بین طرفداران دو تیم، استفاده از گاز اشک آور پشت در رختکن سردار بوکان باعث شد تا بازیکنان سردار بوکان حالت عجیب و غریبی پیدا کنند.

اتفاق های عجیب و غریب در لیگ دسته دوم فوتبال


لحظات اولیه شروع درگیری بین هواداران و بازیکنان دو تیم پاس همدان و سردار بوکان

اتفاق های عجیب و غریب در لیگ دسته دوم فوتبال


هوادار تیم سردار بوکان که بعد از کتک کاری با هواداران پاس کارش به بیمارستان کشیده شده است

در هر حال تیم بوکان نتوانست به مرحله بعدی صعود کند و به همین علت بازیکنان این تیم ناراحت بودند. بوکانی ها با اختلاف یک امتیاز با تیم چهارم صعود به دور پس را از دست دادند و پاس همدان هم که روزگاری در لیگ برتر حضور داشت بعد از کسر شش امتیاز همچنان در لیگ دسته دوم ماندگار شد.

در دیگر بازی شاهین شهرداری بوشهر در خارج از خانه دست به کار بزرگی زد و شهرداری تبریز صعود کرده را با نتیجه یک بر صفر شکست داد تا شاهین نیز راهی مرحله پایانی شود. هف سمنان موفق شد تیم صدرنشین شهرداری همدان را با نتیجه۲بر۰شکست دهد و به مرحله دوم راه پیدا کند.

کاسپین قزوین در بازی مرگ و زندگی موفق شد آلومینیوم هرمزگان را شکست دهد و جشن بقا در لیگ دسته دوم را برپاکند.همچنین با این باخت آلومینیوم هرمزگان به لیگ دسته سوم سقوط کرد. تیمی که روزگاری در لیگ برتر بازی می کرد الآن به دسته سوم سقوط کرده است.

شاهین ماهشهر موفق شد در یک بازی یک طرفه کارا شیراز را با نتیجه۶بر۰از پیش روی بردارد تا در لیگ دسته دوم ماندگار شود.

بدین ترتیب در پایان دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و در گروه سوم مسابقات تیم های شهرداری تبریز،شهرداری همدان،شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان به دور دوم این مسابقات صعود کردند. همچنین در پایان این مرحله تیم های آلومینیوم هرمزگان ،کارا شیراز و بانی گستر کیش به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه های دهم،یازدهم و دوازدهم به لیگ دسته سوم سقوط کردند.

نتایج هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم

گروه سوم:

پاس همدان ۲ - ۰ سردار بوکان

هف سمنان ۲ -  ۰شهرداری همدان

شهرداری تبریز ۰ - ۱ شاهین شهرداری بوشهر

شاهین ماهشهر ۶ - ۰ کارا شیراز

کاسپین قزوین ۲ - ۰ آلومینیوم هرمزگان

جدول لیگ دسته دوم گروه سوم: (رتبه های اول تا ششم)

 یک- شهرداری همدان ۲۲ بازی  ۴۲امتیاز

دو-شهرداری تبریز ۲۲بازی  ۳۶امتیاز

سه- شاهین شهرداری بوشهر ۲۲بازی ۳۴امتیاز

چهار- هف سمنان ۲۲بازی ۳۲امتیاز

پنج- سردار بوکان ۲۲ بازی ۳۱امتیاز

ششم - پاس همدان ۲۲بازی۲۹(کسر۶امتیاز)

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :