فدراسیون جهانی تیر اندازی مدال های کمانداران ایران را تایید کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-4 دسته : ورزشی

فدراسیون جهانی تیراندازی باکمان در پاسخ به درخواست فدراسیون ایران، مدال های کمانداران کشورمان در جام جهانی لاس وگاس را تایید کرد.


فدراسیون جهانی تیر اندازی مدال های کمانداران ایران را تایید کرد

به نقل از طاها پخش تام دیلن، دبیر کل و مدیر اجرایی فدراسیون جهانی تیراندازی باکمان در پاسخ به نامه رئیس فدراسیون ایران ، مدال های کمانداران ایران در مسابقات جهانی لاس وگاس آمریکا را تایید کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

از طرف فدراسیون جهانی

به رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان ایران

ریاست محترم، طبق درخواست شما بدینوسیله تأیید می کنم که "لاس وگاس شوت" همان مرحله چهارم جام جهانی داخل سالن است و همچنین به عنوان میزبانی فینال انجام می گردد. در قوانین جام جهانی داخل سالن به طور صریح بیان شده است که "وگاس شوت" به معنی تورنمنت تیراندازی با کمان سالیانه سنتی لاس وگاس و همچنین نمایش تجاری می باشد که از تاریخ 22 لغایت 24 بهمن 95 برگزار شد. دو روز اول مسابقات به عنوان مرحله چهارم مسابقات داخل سالن می باشد.

تمام ورزشکاران ایران در دو راند اول جام جهانی داخل سالن شرکت نموده و نتایج خوبی را به دست آوردند که شامل چند مدال بوده و این کاملاً صحیح می باشد که بگویم آنها در مرحله (چهارم) جام جهانی شرکت کردند. هر برگزار کننده جام جهانی می تواند تصمیم بگیرد که آنها فقط جوانان یا بزرگسالان داشته باشد و ما به خوبی شاهد هستیم مرحله های بیشتر و فراوانی برای جوانان برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :