صعود هر چهار نماینده ایران به جمع 64 نفر برتر

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

در اولین روز از رقابت های جام جهانی اسلحه سابر لهستان هر ۴ نماینده ایران به جمع ۶۴ نفر برتر صعود کردند.خبرگزاری تسنیم: در اولین روز از رقابت های جام جهانی اسلحه سابر لهستان هر ۴ نماینده ایران به جمع ۶۴ نفر برتر صعود کردند.

 رقابت های جام جهانی اسلحه سابر لهستان از صبح جمعه در ورشو شروع شد و در پایان روز نهست هر 4 نماینده ایران به جمع 64 نفر برتر  صعود کردند.

مجتبی عابدینی با توجه به جایگاه پنجم در رنکینگ جهانی به طور مستقیم و محمد فتوحی با پیروزی در هر 6 دیدارخود درمرحله پول  راهی جدول 64 نفر برتر مسابقات شدند.

 علی پاکدامن دیگر سابربست تیم ایران با کسب 4 پیروزی ویک شکست به جدول 96 نفربرتر رقابت ها راه یافت و با پیروزی  15 بر 5 در این مرحله برابرحریف چینی خود راهی جدول 64 بازیکن برتر رقابت ها شد.

محمد رهبری هم بعد از کسب 5 پیروزی ویک شکست در مرحله مقدماتی در جدول 96 نفر برتر  15 بر 7 از سد حریفی از مجارستان گذشت و راهی دور پس شد.

 صبح فردا (شنبه) در جدول 64 نفر برتر رقابت هاعابدینی به مصاف اپیتی از فرانسه می رود، فتوحی به دیدارستیز از فرانسه روبه رو می شود، پاکدامن به دیدار ژوازچین می رود ورهبری به دیدار رپیتی از ایتالیا خواهد رفت.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :