جشنواره مد و لباس فجر، طلایی ترین دوره خود را سپری می کند

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : فرهنگی و هنری

شهناز جوادی، طراح لباس معتقد است ارائه کارهای با کیفیت در ششمین دوره از جشنواره مد و لباس فجر توانسته موجب ایجاد انگیزه عمده برای طراحان به منظور خلق آثار با کیفیت شود.


جشنواره مد و لباس فجر، طلایی ترین دوره خود را سپری می کند

به نقل از طاها پخش طاها پخش به نقل از ستاد خبری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، شهناز جوادی طراح لباس، گفت: ارائه کارهای با کیفیت در ششمین دوره از جشنواره مد و لباس فجر توانسته موجب ایجاد انگیزه عمده برای طراحان به منظور خلق آثار با کیفیت شود.

وی با بیان این مطلب افزود:یقین دارم که این دوره از برگزاری جشنواره فجر، طلایی ترین دوره ای است که تاکنون برگزار شده و حجم آثار ارائه شده در جشنواره نشان از توانمندی بالای کارگروه ساماندهی در ایجاد زمینه مناسب برای کشف استعدادهای جدید است.

جوادی در ادامه عنوان کرد: تماشای این همه اثر زیبا و با کیفیت اساسا در روحیه طراحان نیز تاثیرگذار است و می تواند انگیزه های زیادی را برای خلق آثار بهتر و مطلوب تر فراهم سازد.

این طراح لباس به فرایند تعامل طراحان با یکدیگر در جشنواره اشاره کرد و افزود: می توان از آثار ارزشمندی که در بخش مسابقه ارائه شده الهام گرفت تا طرح های فاخرتری را از کشورمان به سطح دنیا عرضه کنیم.

گفتنی است؛ ششمین جشنواره مد و لباس فجر همزمان در 15 استان کشور و تهران در برج میلاد، آزادی و تالار وحدت در حال برگزاری است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :