می خواهم 3 سال مربی اینتر باشم | پیولی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

استفان پیولی، سرمربی ایتالیایی اینتر در آستانه دیدار حساس برابر رم در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.ورزش سه: استفان پیولی، سرمربی ایتالیایی اینتر در آستانه دیدار حساس برابر رم در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

اگر نراتزوری ها قصد صعود به لیگ قهرمانان دارند، باید از سد جالوروسی ها در سن سیرو عبور کنند.

شرایط فعلی پیولی: "من تازه سه ماه و نیم است هدایت اینتر را بر ععده گرفته ام و قصد دارم سه سال مربی این تیم باشم. بازیکنانی با نگرش صحیح در اینتر بازی می کنند و رابطه ما بر طبق احترام متقابل است و ما برای سختن تیمی بزرگ در کنار هم هستیم.

ما به زمان نیاز داریم. کادر فنی باید روی بازیکنان و افکار آنها تمرکز کند. اینتر تیمی با ذهنیت بزرگ است و با سرمایه گذاری های فعلی، ما می توانیم به سطح تیم هایی مانند یووه، رم و ناپولی برسیم."

پیولی: می خواهم 3 سال مربی اینتر باشم


اعلام شدن 12 پنالتی برای رم و تنها 2 پنالتی برای اینتر: "چنین صحبت هایی تا پایان فصل انجام خواهد شد. اما من علاقه دارم که تمام تمرکز خود را بر روی شرایط اینتر قرار دهم. اما اگر عدد 2 و 12 را با مقایسه کنیم، تفاوت قابل توجه است و این موضوع می تواند روی شرایط دو تیم در جدول تاثیرگذار باشد."

دیدار برابر رم: "این دیدار مهمی بین دو قدرت بزرگ جدول است و جزئیات تعیین کننده می باشد. ما از خطرات بازی با رم آگاهیم و آماده مبارزه با آنها هستیم. ما باید خود را متقاعد کنیم که قادر به غلبه بر رم هستیم."

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :