نیاز فوری رئال به BBC برای حفظ صدرنشینی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

یکشنبه برابر ویارئال به نظر می رسد که بعد از ماه ها شاهد حضور مثلث BBC از ابتدا در ترکیب رئال خواهیم بود.ورزش سه: یکشنبه برابر ویارئال به نظر می رسد که بعد از ماه ها شاهد حضور مثلث BBC از ابتدا در ترکیب رئال خواهیم بود.

مارکا امروز عکسی کار کرده است که بیل را در حال کمک به رونالدو برای برخاستن(در بازی با والنسیا) نشان می داد. فضای فعلی رئال نیز چنین چیزی را می طلبد. در واقع تیم کهکشانی ها الآن بیشتر از همیشه به کمک مثلث بیل، بنزما و کریستیانو نیاز دارند.

نیاز فوری رئال به BBC برای حفظ صدرنشینی


بعد از بهبودی مصدومیت سه ماهه گرت بیل، شاهد بازگشت رویایی او به میادین در بازی با اسپانیول بودیم. فوق ستاره ولزی گل دوم رئال را به زیبایی به ثمر رساند؛ ولی دو روز پیش نتوانست مانع شکست تیمش مقابل والنسیا شود. بیل از نیمه دوم وارد زمین شد و تلاش او نتوانست از باخت 2-1 رئال پیشگیری کند.

مصدومیت طولانی مدت بیل باعث شده تا آمار گلزنی مثلث BBC در فصل جاری افت قابل توجهی به خود ببیند. بیل، بنزما و رونالدو تا به اینجا در همه رقابت ها 43 گل به ثمر رسانده اند که نسبت به فصل گذشته در چنین مقطعی 27 گل کمتر است.

این مثلث، سال گذشته در چنین روزهایی توانسته بود 70 گل به ثمر برساند. فصل 2014-2015 نیز آمار گلزنی 71 و فصل 2013-2014، آمار 64 گل زده برای مثلث BBC در روزهای پایانی ماه فوریه به ثبت رسیده بود.

در مقطعی که رئال با یک بازی کمتر و یک امتیاز بیشتر از بارسا در صدر قرار دارد و بعد از شکست از والنسیا ممکن است برابر ویارئال نیز نتیجه ای دور از انتظار کسب کند، بازگشت BBC به جاده گلزنی می تواند رئال و زیدان را همچنان در صدر جدول حفظ کند. این سه بازیکن از هفته 33 فصل گذشته و بازی با ختافه، دیگر موفق نشده اند همزمان در یک مسابقه گلزنی کنند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :