تصویر چالش سلفی پرسپولیسی ها در دبی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

بازیکنان پرسپولیس با حضور در باشگاه ایرانیان در محاصره هواداران این تیم در امارات قرار گرفتند و آنها با حمایت و تشویق خود نوید جدالی فوق العاده برابر الوحده را می دهند.ورزش سه: بازیکنان پرسپولیس با حضور در باشگاه ایرانیان در محاصره هواداران این تیم در امارات قرار گرفتند و آنها با حمایت و تشویق خود نوید جدالی فوق العاده برابر الوحده را می دهند.

 بازیکنان پرسپولیس پس از جدال برابر الهلال عربستان در مسقط، اکنون با حضور در امارات مهیای دیدار با الوحده این کشور می شوند و این بار امیدوارند شرایط به سود آنها باشد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ علیرغم میزبانی در دیدار اول خود برابر الهلال با توجه عدم برگزاری این جدال در استادیوم آزادی با فقر هوادار مواجه بودند و همین مساله عاملی بود که آنها نتوانند به خواسته پایانی خود دست یابند.

اما شرایط در امارات برای سرخپوشان مختلف است. آنها که بلافاصله پس از برگزاری این دیدار راهی دوبی شدند تا در محل اردوی خود در باشگاه ایرانیان حضور یابند، اکنون با وجود طرفداران ایرانی حاضر در این کشور و در محل تمرینات از روحیه بالایی برخوردار شده اند. باشگاه ایرانیان که از نظر ساختاری و معماری شباهت خاصی با استادیوم های قدیمی ایران و البته با امکانات بهتر دارد، شرایط مناسبی برای هواداران ایرانی به وجود آورده تا پس از مدت ها با تیم های محبوب خود دیدار داشته باشند و با ستاره های خود ملاقات داشته باشند. پس از حضور استقلال تهران در هفته اخیر در این مکان که با استقبال جذاب توجهی نیز همراه شد، این بار پرسپولیسی ها در این مکان حضور یافتند تا پرچم های سرخ روی سکوهای زمین تمرین ایرانیان قرار داده شود.

 بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز هواداران این تیم با حضور در جلوی فنس های خروجی ملاقات صمیمانه ای با بازیکنان محبوب خود داشتند و بازار تصویر یادگاری و سلفی نیز داغ بود. بازیکنان پرسپولیس که در طول دو فصل اخیر رابطه صمیمانه ای با هواداران خود داشته اند به خوبی نسبت به انرژی مثبتی که از سوی آنها برای رسیدن به موفقیت نیاز است آگاه هستند و امیدوارند روز سه شنبه نیز برابر الوحده از حمایت آنها برخوردار شوند و موفق به کسب نخستین پیروزی در فصل جدید شوند.

محرومیت هواداران پرتعداد فوتبال در دبی  به علت تخاصم سیاسی از تماشای نزدیک تیم های ایرانی در بازی های دوستانه، باعث شده الآن آنها پرشور تر به تماشای تمرین ها و بازی تیم های ایرانی در  این کشور بیایند.

چالش تصویر سلفی پرسپولیسی ها در دبی


چالش تصویر سلفی پرسپولیسی ها در دبی


چالش تصویر سلفی پرسپولیسی ها در دبی


چالش تصویر سلفی پرسپولیسی ها در دبی


چالش تصویر سلفی پرسپولیسی ها در دبی


منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :