رونی به هیچ کس بدهکار نیست | هانری

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

تیری هانری، ستاره سابق آرسنال در مورد احتمال انتقال وین رونی به لیگ چین صحبت کرد.​​​​​​​ورزش سه: تیری هانری، ستاره سابق آرسنال در مورد احتمال انتقال وین رونی به لیگ چین صحبت کرد.​​​​​​​

 در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی رونی از یونایتد و مهاجرت به لیگ چین شنیده شده است.

هانری گفت: "معتقدم اگر او قصد جدایی دارد نباید به انتقادات گوش دهد و باید همیشه شاد باشد. اگر رونی قصد دارد در لیگ چین بازی کند و این تصمیم او و خانواده اش را خوشحال می کند، نباید به نظرات دیگران اهمیتی بدهد.

بسیاری از مردم معتقدند که انتقال به چین برای وی زود است و رونی باید به اورتون بازگرد. اما اگر رونی به اورتون رفت و شرایط خوب پیش نرفت همه می گویند رونی باید به چین مهاجت می کرد.

هانری: رونی به هیچ کس بدهکار نیست


رونی به هیچ کس بدهکار نیست و خدمات زیادی نه تنها برای انگلیس، که برای کل فوتبال انجام داده است و باید به خودش، خانواده، سرمربی و یونایتد فکر کند و پس از آن تصمیم گیری کند. هرکدام از ما ایده ای در مورد آینده رونی داریم اما باید اجازه دهیم او خودش تصمیم گیری کند زیرا لایق آن است.

مورینیو نیز تا به حال تیم را به خوبی مدیریت کرده و در رابطه با رونی نیز رفتار خوبی داشته است. او نیز تاکید کرد که باید اجازه دهیم خود رونی تصمیم بگیرد زیرا تا به حال خدمات فروانی برای یونایتد انجام داده است. به نظر می رسد مورینیو نیز نشانه های جدایی رونی را درک کرده است."

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :