دیروز رویای من مرد! | رانیری

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

کلودیو رانیری، سرمربی ایتالیایی سابق لسترسیتی در مورد جدایی از این باشگاه بیانیه داد.

به نقل از طاها پخش طاها پخش ؛ بعد از برکناری کلودیو رانیری، سرمریی لسترسیتی، وی دقایقی پیش بیانیه ای صادر و از این تیم خداحافظی کرد.

متن خداحافظی رانیری به شرح زیر است:

" روز رویای من مرد. بعد از فصل گذشته که خیلی خوب گذشت و ما موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلستان شدیم، من در آرزوی ماندن در لستر بودم، باشگاهی که دوست اش دارم و برای همیشه خواهم داشت. آرزویی که محقق نشد. الآن می خواهم از همسرم روزانا و تمام خانواده ام به خاطر تمام حمایت های شان در طول زمانی که من در لستر بودم، تشکر کنم. از پائولو و آندره آ تشکر می کنم، کسانی که در طول این راه همراه من بودند. از استیو کوتنر و فرانکو گرانیو تشکر می کنم که به من در راه قهرمانی کمک کردند. بیش از همه از باشگاه فوتبال لستر سیتی تشکر می کنم. یک دروان بی نظیر و فوق العاده که تا همیشه یاد من خواهد ماند.

رانیری: دیروز رویای من مرد!


از تمام خبرنگاران و رسانه ها که داستان زیبا و فوق العاده ما را روایت کردند تشکر می کنم. تشکر من از صمیم قلب برای تمام اعضای باشگاه، تمام بازیکنان، کادر فنی و هرکسی که در این راه همراه من بود. اما بیش از همه، از هواداران تشکر می کنم. شما از روز اول درون قلب من جای داشتید و هنوز هم شرایط تغییری نکرده است. من عاشق شما هستم و هیچ کس نمی تواند آن چه را با هم به دست آوردیم را جدا کند. امیدوارم شما به دست آوردمان فکر کنید و هر روز و هر لحظه لبخند بر لب داشته باشید. دوران فوق العاده و پر از شادی را پشت سر گذاشتیم که هیچ گاه فراموش نمی کنم. برای من قهرمانی تمام شما بودن، افتخاری بود تکرار نشدنی"

کلودیو رانیری

رانیری: دیروز رویای من مرد!


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :