میخیتاریان فینال جام اتحادیه را از دست داد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

کریک می تواند یونایتد را در فینال همراهی کند ولی میخیتاریان قادر نیست شیاطین سرخ را در بازی نهایی لیگ کاپ همراهی کند.وبسایت نود: کریک می تواند یونایتد را در فینال همراهی کند ولی میخیتاریان قادر نیست شیاطین سرخ را در بازی نهایی لیگ کاپ همراهی کند.

 منچستریونایتد در حالی باید روز یکشنبه در فینال جام اتحادیه به مصاف ساوتهمپتون برود که میخیتاریان ستاره ارمنی این تیم به علت مصدومیت نمی تواند برای شیاطین سرخ به میدان برود. 

میخیتاریان فینال جام اتحادیه را از دست داد


میخیتاریان و کریک هر دو در بازی مقابل سنت اتین مصدوم شدند ولی تنها کریک قادر به حضور در فینال ومبلی است. ژوزه مورینیو در مورد آخرین حالت مصدومین تیمش در آستانه فینال لیگ کاپ چنین گفت:

مایکل کریک آماده بازی با ساوتهمپتون است، چرا که در زمان درست از زمین بیرون آمد. اما میخیتاریان در بازی فینال غایب است. در مورد جونز هم روز شنبه تصمیم می گیریم.

مورینیو همچنین در مورد بیانیه رونی در مورد ماندن در یونایتد چنین گفت:

رونی بیانیه اش را در زمان مناسب ارائه کرد. در کنفرانس قبلی گفتم که پرسشی که از من کردید، باید از او بپرسید. خوشبختانه او در زمانی درست این بیانیه را منتشر کرد. رونی گفت که می ماند و به تیم برای کسب جام ها کمک می کند. قبلاً هم گفتم که از این تصمیم خوشحال می شوم. او شرایط خوبی دارد، برای بازی با سنت اتین آماده نبود ولی در بازی فینال کنار تیم خواهد بود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :