برگزاری جشنواره مد و لباس را باید به فال نیک گرفت

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : فرهنگی و هنری

اگر بتوانیم به کیفیت، فاخر بودن، دوخت مناسب و ارائه مدل های جدید توجه جدی داشته باشیم، می توانیم شاهد روزهای ارزشمندی در حوزه مد و لباس کشور باشیم.


برگزاری جشنواره مد و لباس را باید به فال نیک گرفت

به نقل از طاها پخش سیدهادی حسینی، معاون حقوقی مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از تالار وحدت، محل برگزاری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، گفت: حوزه مد و لباس نیاز به حمایت ، فرصت و آموزش دارد.

معاون حقوقی مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: این ضروری بودن می تواند زمینه اشتغال زایی زیادی را برای بانوان و بخش های متفاوت کشور به وجود آورد و از این رو باید برگزاری این جشنواره به فال نیک گرفت و به خوبی از آن حمایت کرد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: شاهد ارائه آثار با کیفیتی هستیم که نشان از توجه به تولید لباس در میان ایرانیان دارد.

حسینی ادامه داد: لباس از ضروریات زندگی است و بنابراین مهم ترین مسائل اجتماعی را در بر می گیرد و با توجه به سابقه مطلوبی که لباس در کشور و تاریخ ما دارد، باید بیش از پیش به این مقوله توجه کرد.

حسینی گفت: اگر بتوانیم به کیفیت، فاخر بودن، دوخت مناسب و ارائه مدل های جدید توجه جدی داشته باشیم، می توانیم شاهد روزهای ارزشمندی در حوزه مد و لباس کشور باشیم.

ششمین جشنواره مد و لباس فجر همزمان با 15 استان کشور در تهران و در تالاروحدت، برج آزادی و برج میلاد تهران در حال برگزاری است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :