ممکن است به سرنوشت رئال دچار شویم

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

خورخه سامپائولی، سرمربی سویا، به بازیکنانش هشدار داد که اشتباهات رئال مادرید را تکرار نکنند.​​​​​​​ورزش سه: خورخه سامپائولی، سرمربی سویا، به بازیکنانش هشدار داد که اشتباهات رئال مادرید را تکرار نکنند.​​​​​​​

 سویا با پیروزی در دیدار پیش رو مقابل بتیس، می تواند برای نخستین بار در این فصل به صدر جدول لالیگا صعود کند؛ البته آنها دو بازی بیشتر از رئال خواهند داشت.

رئال که هفته ها در صدر جدول لالیگاست، این هفته مقابل والنسیا 2-1 شکست خورد و سامپائولی امیدوار است که بازیکنانش دچار لغزش نشوند.

ممکن است به سرنوشت رئال دچار شویم


او به خبرنگاران گفت:" ما از نظر ذهنی آماده کسب پیروزی هستیم و سه امتیاز این دیدار ما را به صدر جدول خواهد رساند. اگر بتوانیم در این مقطع از فصل، در چنین دیدار دشواری به پیروزی برسیم، به اهداف مان رسیده ایم و می توانیم به رویاپردازی ادامه بدهیم.

ما برای مهمترین دیدار سال، یک هفته فرصت نداشتیم. ما یک بازی بسیار خوب در چمپیونزلیگ انجام دادیم و تلاش می کنیم تا سویا را به جمع 8 تیم برتر جهان برسانیم.

ما می دانیم که برای رئال در والنسیا چه رخ داد و اکنون این احتمال برای ما هم وجود دارد و البته این شانس را داریم که به رویای مان برسیم. این هفته اساسی است."

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :