نامه تهدیدآمیز نفتی ها به تاج

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : ورزشی

بازیکنان تیم نفت در نامه ای به تاج خواسته اند تا حالت این باشگاه هرچه زودتر مشخص شود، در غیر این صورت آنها از لیگ کنار خواهند کشید.خبرگزاری فارس: بازیکنان تیم نفت در نامه ای به تاج خواسته اند تا حالت این باشگاه هرچه زودتر مشخص شود، در غیر این صورت آنها از لیگ کنار خواهند کشید.

 بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران به علت برآورده نشدن وعده هایی که مسئولان باشگاه نفت به آنها داده بودند مبنی بر اینکه تا پایان بهمن ماه 20 درصد از قرارداد آنها را به حساب شان واریز خواهند کرد، 4 روز است که با وجود حضور در تمرین حاضر به تمرین نمی شوند و به این صورت اعتراض خود را نشان داده اند.

در همین رابطه بازیکنان تیم نفت نامه ای را خطاب به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نوشتند و گلایه های خود را بابت مشکلات مالی با وی مطرح کنند.

در این نامه که به امضای تمام بازیکنان نفت رسیده، آنها از تاج خواسته اند تا هرچه زودتر به حالت باشگاه نفت و مشکلات مالی انها رسیدگی شود. حتی در این نامه عنوان شده اگر مشکلات مالی و مسائل دیگر حل نشود، آنها حتی برای نفت بازی نمی کنند تا این تیم از لیگ کنار بکشد.

این احتمال وجود دارد که امروز بازیکنان نفت تهران همگی به فدراسیون فوتبال بروند تا هم این نامه را به تاج بدهند و هم اینکه با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کنند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :