مسابقه زنده امسال از جالبیت های زیادی برخوردار است

تاریخ انتشار پست : 1395-12-7 دسته : فرهنگی و هنری

شاهرخ جعفری معتقد است که برگزاری حرفه ای بخش طراحی زنده لباس در این دوره با حضور افراد حرفه ای ، می تواند انگیزه های زیادی برای تولیدکنندگان را نیز فراهم کند.


مسابقه زنده امسال از جذابیت های زیادی برخوردار است

به نقل از طاها پخش به نقل از ستاد خبری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، شاهرخ جعفری مدیر برند ایرانی «سله بن» بیان کرد: برگزاری حرفه ای بخش طراحی زنده لباس در این دوره با حضور افراد حرفه ای ، می تواند انگیزه های زیادی برای تولیدکنندگان را نیز فراهم کند.

وی با بیان این مطلب افزود: حضور فعالان حرفه ای مد و لباس در این رویداد بزرگ، می تواند ظرفیت های ناشناخته این هنر- صنعت را افزایش دهد.

جعفری ادامه داد: به عناون یک تولیدکننده معتقدم جشنواره فجر تواسنته مراحل پیشرفت را به تدریج طی کند و اکنون می تواند تاثیرگذاری قابل توجهی را در میان جامعه ایجاد سازد.

مدیر برند ایرانی «سله بن» افزود: در سال گذشته شاهد بودیم که چه اندازه حضور طراحان حرفه ای توانست رابطه میان طراحان و تولیدکنندگان را افزایش دهد و در این دوره نیز در بخش طراحی لباس می توان حضور گروه های قدرتمندی را مشاهده کرد.

این تولیدکننده حرفه ای لباس، گفت: این انتقاد به دوستانی که در جشنواره حاضر نیستند وارد است که با عدم مشارکت شان می توانند توانمندی های لباس ایرانی را از دید مخاطب پنهان سازند.

ششمین جشنواره مد و لباس فجر سوم تا دهم اسفند در برج میلاد، برج آزادی و تالار وحدت برپاست.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :