درگیری لفظی هیأت ریاض با خبرنگاران در ژنو

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : بین الملل

نمایندگان هیات ریاض در مذاکرات ژنو، با بهانه قرار دادن حضور خبرنگار العالم از پاسخ به خبرنگاران طفره رفتند.

درگیری لفظی هیأت ریاض با خبرنگاران در ژنو


به نقل از طاها پخش ؛ نمایندگان تروریست هایی که تحت عنوان هیات ریاض به ژنو رفته اند، به بهانه حضور خبرنگار العالم در جمع پرسشگران، از پاسخ به تمامی خبرنگاران گریختند.

نماینده شورای مخالفان سوری موسوم به "هیأت ریاض"، که از هرگونه بیان حقیقت و افشای ارتباط خود با سازمان های جاسوسی بین المللی واهمه دارند، این بار در برابر دوربین ها، حضور خبرنگار العالم را بهانه کرد و به هیچ خبرنگار دیگری هم پاسخ نداد.

بعد از پایان کنفرانس مطبوعاتی هیات ریاض، خبرنگاران قصد داشتند پرسش های خود را از وی بپرسند، اما او به سرعت از محل بیرون رفت و مسؤول هماهنگی اسامی خبرنگاران در هیأت ریاض نیز خطاب به حسین مرتضی خبرنگار العالم گفت: "تو حق نداری چیزی بپرسی"! و سبعد ادامه داد: "تو با ارتش سوریه هستی و درگیری ها را پوشش می دهی و با جنازه ها تصویر می گیری"!

حسین مرتضی هم پاسخ داد: شما حق ندارید با خبرنگاران این گونه برخورد کنید و رسانه ها را دسته بندی کنید. شما یک کارمند هستی و برای سازمان ملل کار می کنی و حق نداری تعیین کنی که چه کسی سوال کند. این کار بسیار زشت است و هیأت شما خودش سرکرده تروریست هاست و با جبهه النصره ارتباط دارد.

بعد از این سخنان مرتضی، در میان خبرنگاران همهمه ای ایجاد شد واغلب آنان از این رفتار مسئول هماهنگی هیات ریاض و نحوه برخورد وی با خبرنگاران، ابراز ناراحتی کردند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :