بهانه ای برای تقسیم خاطرات شیرین دوبله با مردم

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : فرهنگی و هنری

گوینده «شب بخیر کوچولو» می گوید: مستند«دوران افشاریه» بهانه ای است تا خاطرات شیرین دوبله را با مردم تقسیم کنیم

بهانه ای برای تقسیم خاطرات شیرین دوبله با مردم


مریم نشیبا گوینده رادیو سیما، در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش طاها پخش گفت:بنظر من، فعالیت هایی مثل مستند«دوران افشاریه» بهانه ای است برای اینکه دوباره کنار هم جمع شویم و خاطرات شیرین هنر دوبله را با همه مردم تقسیم کنیم.

وی ادامه داد: از همه عزیزانی که بانی این حرکت زیبا شدند، تشکر می کنم.

غلامعلی افشاریه همانند پدر، اعتماد به نفس،عشق به کار و انسانیت را به من یاد دادند.

هومن باقری دوبلور و مدیردوبلاژسیما نیز ضمن تحسین این اقدام، عنوان کرد: مستند «دوران افشاریه» حرکتی زیبا و شایسته ای برای پاسداشت پیشکسوتان دوبله است.

هومن باقری دوبلور و مدیردوبلاژ سیما در خصوص ساخت مستند «دوران افشاریه» نیز اظهار داشت:در مراسم رونمایی مستند «دوران افشاریه»، احساس خیلی خوبی داشتم و خوشحالم از همه عزیزانی که حرکت زیبای و در شایسته ای را برای پاسداشت پیشکسوتان دوبله انجام دادند.

دوبلور و مدیر دوبلاژ «چهارسوی علم» تصریح کرد: ابوالفضل توکلی، بانی ساخت مستند درخصوص پیشکسوتان دوبله شدند و بنظر من، او مستند ساز قابلی بوده بعلت اینکه همه جوانب کار مستند را به خوبی می شناسد.

وی ادامه داد: مستند «دوران افشاریه»، در مدت کوتاه و به صورت فشرده ساخته شد، با این حال کیفیت و مضمون مستندهای آقای توکلی تاثیرگذار و خوش ساخت بودند.

دوبلور و مدیر دوبلاژ «الماس سیاه» در پایان خاطرنشان کرد: من از سال 1378 در خدمت غلامعلی افشاریه بودم و در همه این سال ها، با استاد زندگی کردم و همونطور که همیشه اعلام کردم نه تنها او استاد من بوده بلکه همانند پدر اعتماد به نفس،عشق به کار و انسانیت را به من یاد دادند و من با همین آموخته ها به موفقیت های زیادی دست پیدا کردم.از همینجا از همه زحمات خالصانه استاد افشاریه تشکر می کنم.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :