خوشحالم لباس های سنتی ایرانی خریدم! | سوروکینا

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

سرداور مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان دنیا گفت: میزبانی ایران عالی است و امیدوارم تا روز آخر هیچ مشکلی پیش نیاید.خبرگزاری فارس: سرداور مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان دنیا گفت: میزبانی ایران عالی است و امیدوارم تا روز آخر هیچ مشکلی پیش نیاید.

آناستازیا سوروکینا، سرداور مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان دنیا در تهران درمورد شرایط میزبانی ایران اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در ایران هستم. میزبانی هیچ مشکلی ندارد و عالی است. امیدوارم مسابقات تا پایان به همین شکل ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: تا کنون هیچ اعتراضی از سوی شطرنج بازان کشورهای متفاوت به ما اعلام نشده است. هیچ شکایت رسمی به خاطر داوری، میزبانی و محل برگزاری مسابقات به ما نشده است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

سرداور مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان دنیا درخصوص اینکه گفته می شود دمای محل برگزاری مسابقات استاندارد نیست، خاطرنشان کرد: در دور اول 64 شطرنج باز حضور داشتند و به همین علت دمای هوا بالا رفته بود! اما از دور دوم به پس هیچ مشکلی از این جهت وجود نداشت.

سوروکینا در پاسخ به این سوال که از صفر تا 20 چه نمره ای به میزبانی ایران می دهید، گفت: همه چیز در ایران خوب است و اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است. خیلی خوشحالم که در ایران حضور دارم؛ از غذا تا محل اسکان و... خیلی مساعد است. در روز استراحت هم توانستم شهر را ببینم و لباس های سنتی ایرانی بخرم. در مجموع هیچ مشکلی وجود نداشت، تنها درخواست هایی وجود داشت که نمی توان نام آنها را مشکل گذاشت. 

وی درخصوص فرهنگ و مردم ایران عنوان کرد: خیلی سخت است در یک جمله با مردم ایران حرف بزنم. ایران مردم مهربانی دارد و خاطرات خوبی برای من رقم زدند. ایرانی ها خیلی دوستانه با ما رفتار می کنند و ما از این موضوع خیلی خوشحال هستیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :