استقلال با تاکتیک کی روش به پیروزی رسید | نوازی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

پیشکسوت استقلال می گوید استقلال توانست با استفاده از نیروی جوانی خود، سه گل به التعاون عربستان بزند.خبرگزاری ایسنا: پیشکسوت استقلال می گوید استقلال توانست با استفاده از نیروی جوانی خود، سه گل به التعاون عربستان بزند.

محمد نوازی درباره پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل التعاون در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: استقلال آغاز خوبی داشت و توانست همان اول بازی به گل برسد. بعد از گل کمی استقلال عقب نشست و چون تیم حریف، تیم دست و پا بسته ای نبود و بازیکنان خوبی در اختیار داشت پایان نیمه اول روی دروازه استقلال حملاتی داشت و استقلال هم در این مدت چشم به ضد حملات دوخته بود.

او با بیان اینکه استقلال در این بازی عملکرد بهتری در خط دفاعی نسبت به بازی های گذشته داشت، گفت: التعاون در این بازی توانست چند موقعیت خوب هم ایجاد کند و روندی که استقلال پس از گل اول پیش گرفته بود، به علت اینکه حاشیه امنیت خوبی نداشت باعث شد بازی حساس دنبال شود ولی با توجه به تاکتیکی که منصوریان در این بازی پیاده کرده بود هر کس که توپ را لو می داد برمی گشت و به دفاع می پرداخت. این همان تاکتیکی است که کی روش به خوبی در تیم ملی پیاده کرده است.

پیشکسوت استقلال در ادامه درباره تعویض های استقلال خاطرنشان کرد: با تعویض اول که قربانی وارد زمین شد، خط جلوی استقلال که به خاطر رفت و برگشت ها خسته شده بود جابه جایی بیشتری پیدا کرد و شرایط استقلال بهتر شد و توانست رو به جلوتر بازی کند. بعد از آن هم فرشید اسماعیلی و بهنام برزای وارد شدند که تعویض های خوبی بود. استقلال با نیروی جوانی توانست سه گل به التعاون بزند و این دیدار را پیروز شود.

نوازی در پایان با بیان اینکه این سه امتیاز شیرین را به هواداران استقلال تبریک می گوید درباره بازی بعدی استقلال مقابل لوکوموتیو تاشکند در ورزشگاه آزادی گفت: شرایط در آن دیدار به نفع استقلال است و علت آن هم حضور تماشاگران این تیم در استادیوم آزادی است که باعث می شود استقلال بازی روان تری ارائه دهد و انگیزه شان دوچندان شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :