برخلاف همه برآوردها، روحانی رئیس جمهور شد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: پشتوانه پرهزینه ای در انتخابات هفتم اسفند ۹۴ باعث شد ما رأی بیاوریم، بعد باید از آن محافظت کنیم.خبرگزاری فارس: محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، شامگاه دوشنبه (9 اسفندماه 95) در مراسم حماسه امید که از سوی فراکسیون امید در وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: این مراسم به منظور اینکه بخشی از گلایه مردم را از نزدیک بشنویم، همچنین گوشه ای از عملکرد یکساله خود را ارائه دهیم، برگزار شد.

وی افزود: وضع و احوال مردم و فشردگی کار باعث شد به صورت سمبلیک و کوتاه چنین مراسمی برگزار شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در هفتم اسفندماه 94، اتفاق مبارک سال 92 تکرار شد، تصریح کرد: جوانه بذر آن سال ها در انتخابات سال 94 رسید. امیدواریم درختش هم سال 96 به بار بنشیند و مردم به صورت عینی میوه این درخت را بچشند.

وکیلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دیدار برخی اصلاح طلبان و اعضای فراکسیون امید با رئیس دولت اصلاحات، عنوان کرد: شب گذشته در دیداری که با رئیس دولت اصلاحات داشتیم بنده عنوان کردم برخلاف همه برآوردها، روحانی رئیس جمهور شد. بعد ما با کمترین هزینه با اقبال عمومی مردم مواجه شدیم.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: ما با پشتوانه پر هزینه ای باعث شد رأی بیاوریم، بعد باید در امتداد این مسیر کوشا باشیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :