وام 100میلیاردی یک کارتن خواب در صندوق ذخیره

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از اخذ وام ۱۰۰ میلیارد تومانی به اسم یک کارتن خواب در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.خبرگزاری مهر: محمد مهدی زاهدی عصر امروز در نشست با جمعی از مردم و ورزشکاران ایلام در حسینیه باب الحواج این شهر اظهار داشت: متاسفانه طی سال های اخیر شاهد دریافت حقوق های نجومی، اختلاس، ناعدالتی و... در کشور بوده ایم.

وی بیان داشت: به طور مثال در صندوق ذخیره فرهنگیان یک شخص کارتن خواب با دست های پشت پرده اقدام به اخذ وام ۱۰۰ میلیارد تومانی کرده است.

زاهدی با اشاره به اینکه هم اکنون اقتصاد کشور دارای رکود است، گفت: بیکاری و گرانی همچنان در کشور حکم فرماست و دولت برای حالت معیشتی مردم هنوز اقدام قابل توجهی انجام نداده است.

وی عنوان کرد: در همین استان ایلام به رغم داشتن ظرفیت نفت و گاز شاهد بیکاری ۲۰ درصدی هستیم که مایه تاسف است و از مسئولان استانی باید پرسید چرا به رغم این همه ظرفیت شاهد چنین حالت بدی در استان هستیم.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: هم اکنون سالانه ۲۵ میلیارد دلار کالای قاچاق وارد کشور می شود در حالی که شاهد رکود کارخانه ها هستیم و همین عامل حالت بد بیکاری را تشدید کرده است.

زاهدی با بیان اینکه باید دولت آینده عدالت را در کشور اجرایی کند، گفت: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که در کشور شکل گرفته درصدد است در صورت پیروزی در انتخابات عدالت را در کشور اجرایی کند.

وی تصریح کرد: رکود کشور را بیچاره کرده است و مردم هم اکنون شاهد ارزانی نیستند ولی دولت می گوید تورم را کم کرده است در حالی که بیکاری بزرگترین چالش کشور بوده و حالت هر روز بدتر می شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :