نخستین توییت ترامپ بعد از اسکار

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : سیاسی

ترامپ ظهر دوشنبه بدون هیچ اشاره به مراسم اسکار تصویر و توییتی از جلسه خود با روسای شرکت های بیمه درمانی آمریکا در کاخ سفید منتشر کرده و نسبت به مراسم اسکار سیاست سکوت در پیش گرفته است.عصر ایران: با وجود گذشت نزدیک به یک روز از برگزاری مراسم هشتادونهمین جوایز سینمایی اسکار، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا به رغم نوشتن یک "توییت" جدید در فردای روز برگزاری مراسم اسکار، به این رویداد سینمایی مهم و انتقادها و "کنایه های" نیشداری که در این مراسم به او وارد شد، واکنشی نشان نداده است.

رییس جمهور آمریکا در ساعت 12 ظهر دوشنبه ( به وقت واشنگتن ) و در اولین روز کاری هفته تصویری از جلسه خود با روسای شرکت های بیمه درمانی آمریکایی را در کاخ سفید در صفحه توییتر خود گذاشته است ولی در اولین توییت روز کاری بعد از مراسم اسکار، به این واقعه سینمایی و حواشی آن واکنشی نشان نداده است.

عکسی که ترامپ ظهر روز دوشنبه و بعد از شب اسکار در صفحه توییتر خود منتشر کرده و از جلسه خود با روسای شرکت های بیمه درمانی آمریکا در کاخ سفید خبر داده است.

او دیروز ظهر نیز پیش از برگزاری مراسم اسکار در توییتی از برگزاری مراسم شام یکشنبه شب با فرمانداران آمریکایی در کاخ سفید با موضوعات متفاوت بحث از جمله درباره نظام سلامت  – همزمان با برگزاری مراسم اسکار- خبر داده و هیچ اشاره ای به مراسم اسکار نکرده بود.

اولین توییت ترامپ بعد از اسکار


گفتنی است مجری برنامه اسکار دیشب در همان ابتدای برنامه با کنایه ای به رییس جمهور آمریکا خطاب به حاضران در مراسم گفته بود: اگر شما روی صحنه حرف بزنید رییس جمهور فردا صبح ساعت 5 از دستشویی با حروف بزرگ در توییتر نسبت به آن واکنش نشان خواهد داد.

ترامپ اما تا لحظه تنظیم این خبر از واکنش توییتری به رویداد اسکار اجتناب کرده است. البته در ساعات آینده هر لحظه ممکن است رییس جمهور "توییت باز" آمریکا نسبت به مراسم هشتادونهمین جوایز سینمایی اسکار واکنش نشان دهد؛ واکنشی که انتظار می رود تند و تیز بوده و جوابی به انتقادهایی باشد که در شب مراسم اسکار از رییس جمهور آمریکا صورت گرفته است.

گفتنی است "اصغر فرهادی" کارگردان ایرانی و برنده بهترین فیلم خارجی اسکار که به نشانه اعتراض به فرمان ضد مهاجرتی اخیر ترامپ حضور در این رویداد فرهنگی را بایکوت کرده بود در پیامی که به مناسبت دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی به این مراسم فرستاده بود ضمن انتقاد از فرمان ضد مهاجرتی ترامپ این فرمان را "غیر انسانی" خوانده است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :