برگزاری مسابقه کتاب خوانی حدیث کساء از ایام فاطمیه تا نوروز ۱۳۹۶

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : فرهنگی و هنری

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسابقه کتاب خوانی حدیث کساء در قالب مجموعه برنامه های ایام فاطمیه با عنوان «حدیث اشک» برگزار می کند.

برگزاری مسابقه کتاب خوانی حدیث کساء از ایام فاطمیه تا نوروز ۱۳۹۶


به نقل از طاها پخش به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ حجت الاسلام حسن ناصری پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری از برگزاری مسابقه کتاب خوانی حدیث کساء از ایام فاطمیه تا نوروز ۱۳۹۶ خبر داد و گفت: این مسابقه همسو با سایر برنامه های فرهنگی هنری ایام فاطمیه و شهادت دخت مکرم نبی اسلام (ص) تا نوروز سال ۱۳۹۶ و سال روز میلاد پر برکت حضرت زهرا(س) برنامه ریزی شده است.

وی درباره چگونگی شرکت در این مسابقه توضیح داد: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.tlib.ir فایل متن مسابقه را دریافت کنند و ضمن بهره مندی از اجر معنوی مطالعه آن در مسابقه کتاب خوانی حدیث کساء شرکت کنند.

مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان ۲۹ اسفند است و شهروندان تهرانی می توانند از طریق ارسال پیامک گزینه های صحیح به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵، تکمیل پرسشنامه اینترنتی یا تحویل حضوری پرسشنامه به ۱۰۷ کتابخانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سطح نقاط ۲۲ گانه در این مسابقه شرکت کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :