فعالیت های "جبهه مردمی نیروهای انقلاب" پس از انتخابات 96 هم ادامه می یابد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : سیاسی

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: رویدادهایی چون انتخابات مقطعی است و نباید حرکت جبهه مردمی پس از انتخابات متوقف شود.


فعالیت های

منیره نوبخت عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفت وگو با طاها پخش طاها پخش ، با بیان اینکه تاکنون هیچ تشکل و حزبی مانند "جمنا" نداشته ایم، اظهار داشت: در گذشته نهایت ائتلاف احزاب و تشکل ها به این صورت بود که صرفاً در انتخابات هم رأی باشند و شاهد فراخوانی برای پیوند میان مردم نبودیم.

وی در رابطه با تفاوت جبهه مردمی نیروهای انقلاب با ائتلاف های دوره‎ های گذشته گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب، مدلی بدیع است و چنین مدلی در گذشته وجود نداشته که بخواهیم آن را با جمنا مقایسه کنیم.

نوبخت با اشاره به اینکه در گذشته مدل های دیگری برای ائتلاف به منصه ظهور گذاشته می شد، تصریح کرد: احزاب و تشکل ها در آن برهه با اهداف معین، یک وحدت نسبی ایجاد می کردند اما جبهه مردمی نیروهای انقلاب کاملاً مردمی است و مبنای خودش را حضور، مشارکت و تحقق اهداف مردم قرار داده است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا جبهه مردمی نیروهای انقلاب می تواند همگرایی پایداری را بین اصولگرایان ایجاد کند، اظهار داشت: خواسته همه گروندگان و حامیان جبهه در وهله اول ادامه این حرکت مردمی است چرا که رویدادهایی چون انتخابات مقطعی است و این حرکت باید پس از انتخابات هم ادامه یابد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :