اعتراض فرماندهی تهران به اصلاحیه مصوبه بهای خدمات بهشت زهرا

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : اخبار اجتماعی

به اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه اصلاح مفادی از اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا(س) رسیدگی می شود.


اعتراض فرماندهی تهران به اصلاحیه مصوبه بهای خدمات بهشت زهرا

به نقل از خبرنگار طاها پخش ؛ طرح الحاق یک تبصره به مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا(س) در سیصد و سی و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران بررسی می شود.

گفتنی است؛ به اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه اصلاح مفادی از اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا(س) و نقل از کمیسیون های برنامه و بودجه، نظارت و حقوقی و سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران رسیدگی می شود.

لازم به ذکر است؛ لایحه اصلاحیه مصوبات تعیین نرخ ورودیه و حق توقف پارکینگ های عمومی شهر تهران و نرخ عوارض پارک حاشیه ای در شهر تهران، لایحه مصوبه اصلاحیه مجوز اخذ حق توقف (ساعتی) از وسائط نقلیه وارده به میدان مرکزی سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران و همچنین طرح الحاقیه اصلاحیه مصوبه اخذ عوارض تمدید پروانه ساختمان های نیمه کاره در این جلسه بررسی می شوند.

گفتنی است؛ تغییر نام ۵ میدان و خیابان و همچنین نام گذاری ۲ خیابان در سیصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران بررسی می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :