رئیس جمهور محترم به جای آب، شیر کاکائو می خوریم!

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : سیاسی

علی رغم وعده های دولت برای حل مشکل آب خوزستان، آب گل آلود موجود در شبکه جزء لاینفک زندگی مردم این استان شده و همه پذیرفته اند که اگرچه در مجاورت بزرگترین رودخانه کشور زندگی می کنند، اما آب بی کیفیت برای شرب در اختیار داشته باشند. بازار فروش سیستم های تصفیه آب در خوزستان داغ است. بدون دستگاه تصفیه آب شرب، مردم این استان قادر به استفاده از سیستم لوله کشی منازل نیستند.کیهان نوشت: رئیس جمهور در بخش  از سخنان خود گفت: امروز همه جهان می گویند که برجام افتخار ایران است و آنهایی هم که دشمن ما هستند، مثل اسرائیل و تندروهای آمریکا می گویند که ایرانی ها کلاه سر طرف مقابل گذاشته اند، من نمی دانم که چطور است که چند نفری چگونه فکر می کنند، حرف می زنند، مقاله می نویسند و بر چه مبنایی در برخی از روزنامه ها تیتر می زنند؛ می خواهید چه کار بکنید؟ بخدا این دروغ گفتن مثل آب شور است، خاصیتی ندارد و جناحی با این آب شور در تاریخ ایران پیشرفت نکرده است.

وی ادامه داد: این قدر آب شور نخورید، عطش شما بیشتر می شود و بیشتر داد می زنید؛ خب آب شیرین وجود دارد، از این آب بخورید؛ همه در کنار هم باشید. رئیس جمهور که پیشتر وعده داده بود که تحریم های ظالمانه باید رفع شود که مشکل آب خوردن مردم هم حل شود ، این بار  هم منتقدان را در حالی به خوردن آب شیرین به جای آب شور دعوت کرد که عده ای از هموطنان مان در خوزستان به جای خوردن آب شرب، آبی را می نوشند که از فرط آلودگی به کنایه آن را شیرکاکائو می خوانند!

علی رغم وعده های دولت برای حل مشکل آب خوزستان، آب گل آلود موجود در شبکه جزء لاینفک زندگی مردم این استان شده و همه پذیرفته اند که اگرچه در مجاورت بزرگترین رودخانه کشور زندگی می کنند، اما آب بی کیفیت برای شرب در اختیار داشته باشند. بازار فروش سیستم های تصفیه آب در خوزستان داغ است. بدون دستگاه تصفیه آب شرب، مردم این استان قادر به استفاده از سیستم لوله کشی منازل نیستند.

مسئولان بهداشت استان می گویند که نقل ازی از بروز بیماری های همه گیر در اثر آلودگی آب دریافت نکرده اند اما کسی هم رغبت نمی کند آب کدر و خاک آلود شبکه آب شهری را بنوشد یا اینکه بدون دغدغه از این آب برای شست وشوی مواد غذایی و غیره استفاده کند.

در چنین شرایطی به نظر می رسد بهتر است دولتمردان به جای متلک پرانی های هر روزه، برای حل مشکلات روزمره مردم فکر و اقدام جدی کنند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :