به بهانه اخراج موقتی رضاییان از اردوی قرمزها

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

رامین در این فصل آنقدر تصمیمات اشتباه و احساسی گرفت که پس از ارسال اولین پاس گلش، شادی اش را با تابلوهای تبلیغاتی جشن گرفت و اشک ریخت.وطن امروز: رامین در این فصل آنقدر تصمیمات اشتباه و احساسی گرفت که پس از ارسال اولین پاس گلش،  شادی اش را با تابلوهای تبلیغاتی جشن گرفت و اشک ریخت. از ابتدای فصل که اصرار عجیبی برای لژیونر شدن داشت و همه پل های پشت سرش را خراب می کرد تا بازی نکردن در پرسپولیس به خاطر حمایت از کی روش. رامین همین داربی هم از تعویضش یک جنجال ساخت. بالاخره درگیری با علی پور منجر شد رامین رضاییان یک بار دیگر توسط برانکو اخراج شود. به همین بهانه همه جنجال های این فصل رامین را مرور می کنیم. در شروع تمرینات فصل جدید، رامین بدون اطلاع به باشگاه در تمرینات حاضر نمی شد. برانکو همان زمان در گفتگو ای گفته بود: «متاسفانه رامین هیچ یک از تلفن های ما و مسؤولان باشگاه را جواب نمی دهد و کسی از او خبر ندارد. هر چند که دورادور از طریق دوستانش جویای احوالش هستیم ولی برایم جای سوال دارد چرا رامین جواب تلفن های ما را نمی دهد». رضاییان به بهانه بیماری پدرش، جواب تلفن برانکو را نمی داد ولی چند روز پس خبر پیوستنش به تیم ترکیه ای منتشر شد.

رضاییان به سازمان لیگ رفت و از بندی عجیب در قراردادش استفاده کرد. رامین قراردادش را یک طرفه با پرسپولیس فسخ کرد. اتفاقی که شکایت مدیران این باشگاه را از سازمان لیگ به همراه داشت. رفتارهای رامین برای جدا شدن از پرسپولیس به قدری زننده بود که علی کریمی هم مانند هزاران هوادار دیگر پرسپولیس، او را از اینستاگرامش آنفالو کرد. پس از اینکه همه بازیکنان پرسپولیس با دستور کی روش از اردوی تیم ملی اخراج شدند، در لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان رفتند ولی رامین رضاییان که همیشه شائبه حمایت ویژه اش از کی روش مطرح است، به بهانه کمردرد برای این تیم بازی نکرد. رامین در 2 بازی اول نیم فصل دوم برای تیم برانکو به زمین نرفت. برانکو هم برای انتقام از رامین، در بازی مقابل گسترش فولاد که رضاییان گفته بود مصدومیتش رفع شده، او را روی نیمکت نشاند. رضاییان در داربی هم مانند بیشتر بازی های قبلی تعویض شد. این بار رضاییان در شرایطی تعویض اول برانکو بود که پرسپولیس داربی را واگذار کرده بود. اتفاقی که واکنش شدید رضاییان را به همراه داشت. رامین از میانه زمین مچ بندهای قرمزش را روی چمن ورزشگاه رها کرد و با چهره ای برافروخته به سمت نیمکت رفت. رضاییان و علیپور در تمرین ظهر یکشنبه با هم درگیر شدند. اتفاقی که منجر شد برانکو این دو بازیکن را از اردوی تیم اخراج کند. الآن رامین پیش از دیدار امروز مقابل الوحده باید این کشور را به مقصد ایران ترک کند.

ترکیب پرسپولیس در غیاب رضاییان و علیپور

در غیاب رضاییان و علیپور، سرمربی کروات سرخپوشان تغییراتی اساسی در ترکیب تیم خود به وجود خواهد آورد. پرسپولیس خود را آماده دیدار حساس برابر الوحده امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا می کند و قرار است این دیدار امروز در ورزشگاه خانگی تیم اماراتی برگزار شود. سرخپوشان پایتخت در حالی پای به این دیدار می گذارند که به احتمال خیلی عمده 2 بازیکن خوب خود را به خاطر تنبیه از سوی برانکو در اختیار نخواهند داشت. هم رضاییان و هم علیپور در دیدار قبلی برابر الهلال به میدان رفتند؛ رضاییان در ترکیب اصلی به میدان رفت و علیپور هم در دقیقه 74 به میدان رفت. با توجه به غیبت این دو بازیکن به خاطر درگیری در تمرین تیم به احتمال عمده برانکو در دیدار حساس برابر الوحده از این ترکیب استفاده خواهد کرد: دروازه بان: علیرضا بیرانوند، مدافعان: سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی و حسین ماهینی، هافبک ها: کمال الدین کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و مهاجمان: مهدی طارمی و وحید امیری. این دیدار درحالی برگزار می شود که پرسپولیس در دیدار نخست خود برابر الهلال به تساوی یک- یک دست یافت و الوحده بازی را به الریان واگذار کرد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :