آمادگی 900 دستگاه وسیله نقلیه عمومی برای ارائه خدمات نوروزی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته :

ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای استان سمنان با 900 دستگاه وسیله نقلیه عمومی آماده جابه جایی مسافران در ایام نوروز است.

آمادگی 900 دستگاه وسیله نقلیه عمومی برای ارائه خدمات نوروزی

به نقل از طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ، داوود فهندژ سعدی مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان سمنان با اشاره به شروع طرح نوروزی ویژه حمل و نقل مسافران نوروزی در استان سمنان گفت : به کار گیری قریب به یک هزار دستگاه خودروی عمومی شامل اتوبوس، مینی بوس، سواری و ون در اقصی مناطق استان یکی از برنامه های نوروزی حمل و نقل و پایانه های سمنان است.

وی با بیان اینکه تعداد خودروهای عمومی طرح نوروزی در استان سمنان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، افزود: رضایتمندی مسافران نوروزی و حمل و نقل در کوتاه ترین مسیر با کمترین معطلی در زمره اهداف حمل و نقل و پایانه های استان در این زمینه است.

مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان سمنان همچنین گفت: وجود تیم های گشت نظارتی حمل و نقل جاده ای به منظور کنترل ترافیک از جمله اقدامات مهم و ضروری این اداره کل در نوروز است.

فهندژ سعدی با بیان اینکه مردم و مسافران نوروزی می توانند نظرات و شکایات خود را به اداره کل حمل و نقل پاینه های استان سمنان اعلام کنند، گفت: هدف از اجرای طرح های نوروزی افزایش رضایتمندی مسافران است و در صورت بروز مشکلات می توانند با سامانه تماس های مردمی حمل و نقل پایانه ها تماس حاصل کنند.

وی افزود: از سوی دیگر استان سمنان میزبان زائران رضوی است که در این زمینه نیز سعی می شود خدمات ویژه ای به این زائران ارائه شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :