پرونده تیم آزمون روی میز کمیته انضباطی یوفا

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

کمیته انضباطی و اخلاق یوفا از بررسی پرونده تخلف هوداران تیم روستوف روسیه در آستانه دیدار یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر منچستریونایتد خبر داده است.


خبرگزاری تسنیم: هواداران تیم فوتبال روسیه در خلال دیدار برگشت این تیم برابر اسپارتا پراگ جمهوری چک در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا از مواد آتش زا استفاده کردند که همین مسئله باعث باز شدن پرونده ای در کمیته انضباطی و اخلاق اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) شده است.

تیم روستوف با توجه به سوابق پیشین تخلف هوادارانش شاید در جریان دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر منچستریونایتد از سوی کمیته انضباطی و اخلاق یوفا با محرومیت و جریمه مالی مواجه شود. دیدار این دو تیم در روزهای 19 و 26 اسفند ماه به ترتیب در روسیه و انگلیس برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از باشگاه روستوف روسیه حاکی از آن است که مقامات این باشگاه به هواداران هشدار دادند تا بلیت های بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر منچستریونایتد را فقط از طریق سایت رسمی روستوف خریداری کنند. باشگاه روستوف همچنین هشدار داد بر خلاف تبلیغات بعضی شرکت ها جهت پیش فروش بلیت های این بازی هنوز این کار را شروع نکرده و نباید فریب آنها را بخورند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :