هیچ قرداد مشاوره ای با علیرضا امیدوار ندارم / حتما در انتخابات شرکت خواهم کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هیچ قرداد مشاوره ای در شورای اسلامی شهر تهران با علیرضا امیدوار ندارم و با وی تنها به عنوان کارشناس همکاری داشتم.

حتما در انتخابات شرکت خواهم کرد/ هیچ قرداد مشاوره ای با علیرضا امیدوار ندارم


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ فاطمه دانشور رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر اینکه علیرضا امیدوار مشاور بنده بوده است، اظهار داشت: هیچ قرداد مشاوره ای در شورای اسلامی شهر تهران با علیرضا امیدوار ندارم.

وی ادامه داد: من نمیدانم این موضوع را بر طبق چه مستنداتی به من نسبت می دهند، اما بنده ۶ سال است که در حوزه مسئولیت های اجتماعی فعالیت می کنم و یک موضوع خشک اقتصادی را وارد فضای کسب و کار کرده ام.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه بنگاه های اقتصادی در گذشته صرفا کارهای اقتصادی انجام می دادند، گفت: با شکل گیری کمیسیون مرتبط با مسئولیت های اجتماعی در اتاق بازرگانی به این موضوع پرداخته شد.

دانشور با بیان اینکه پس از تشکیل این کمیسیون از کارشناسان زیادی دعوت به فعالیت کردیم، تصریح کرد: مفهوم مسئولیت اجتماعی مفهوم جدیدی است، به همین علت باید مطرح کنم که تعداد کارشناسان فعال این حوزه نیز کمتر از ۱۰ نفر بود.

وی ادامه داد: یکی از این ۱۰ نفر " علیرضا امیدوار" بود که یک NGO را تحت عنوان آغاز مسئولیت اجتماعی در وزارت کشور به ثبت رسانده بود.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مسئولیت این را ندارم که از لحاظ امنیتی سوابق افرادی که به عنوان مشاور معرفی می شوند را بررسی کنم، تاکید کرد: این امر وظیفه دستگاه های دیگر است.

دانشور اضافه کرد: تاکنون هیچ موضوعی متوجه من نبوده است، چراکه تا به امروز هیچ مرجع قضایی من را احضار نکرده تا در خصوص ماجراهای پیش آمده، توضیح دهم.

وی با بیان اینکه تنها از امیدوار به عنوان کارشناس در اتاق بازرگانی استفاده می کردیم، افزود: در مهرماه امسال که این شخص محکوم شد، زمانی که این موضول را شنیدم بسیار تعجب کردم.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: پس از اتفاقات پیش آمده دیگر علیرضا امیدوار را ندیده ام.

دانشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امیدوار را به شهرداری تهران معرفی کرده اید یا خیر، افزود: به علت اینکه تعداد کارشناسان در این حوزه کم بود وی را به شهرداری تهران معرفی کردم اما ارزیابی و انتخاب تنها بر عهده خود شهرداری تهران بوده است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ وقت، هیچ فردی را به شهرداری تهران تحمیل نکرده ام، گفت: در خصوص این موضوع هیچ گونه تحمیل و فشاری در کار نبوده و تنها بحث معرفی وی مطرح شده است.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه افراد زیادی به عنوان کارشناس و متخصص به شورای شهر می آیند، تاکید کرد: هر عضوی تنها می تواند یک مشاور داشته باشد و مابقی افراد نیز تنها به عنوان کارشناس به شورا معرفی می شوند.

دانشور گفت: در شرایطی که به انتخابات شورا ها نزدیک می شویم برخی مباحث مطرح می شود، به همین علت معتقدم همه این ها نوعی فضاسازی است که صورت می گیرد.

وی افزود: حتما در انتخابات دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران شرکت خواهم کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :